TJ Sokol Chrasť nad Hornádom

VYLOSOVANIE 1.triedy dospelých jar

Rozpis stretnutí

1.trieda muži okresné majstrovstvá

Rozlosovanie jarnej časti súťaže 2009/10

14.kolo - nedeľa 8.11.2009 13:30
  Sp. Hrušov - Odorín 0 : 3
  Letanovce - Jamník 0 : 1
  Bystrany - Chrasť n/ Hornádom 1 : 1
  Iliašovce - Poráč 0 : 1
  Mníšek - Hnilčík 4 : 2
  Olcnava - Domaňovce 3 : 1
  Markušovce - Nálepkovo 2 : 2
15.kolo - nedeľa 28.3.2010 15:00
  Markušovce - Sp. Hrušov 6 : 0
  Nálepkovo - Olcnava 0 : 2
  Domaňovce - Mníšek 1 : 1
  Hnilčík - Iliašovce 4 : 1
  Poráč - Bystrany 5 : 1
  Chrasť n/ Hornádom - Letanovce 5 : 0
  Jamník - Odorín 2 : 0
16.kolo - nedeľa 4.4.2010 15:30
  Sp. Hrušov - Jamník 0 : 1
  Odorín - Chrasť n/ Hornádom 0 : 2
  Letanovce - Poráč 0 : 1
  Bystrany - Hnilčík 1 : 1
  Iliašovce - Domaňovce 3 : 1
  Mníšek - Nálepkovo 1 : 0
  Olcnava - Markušovce 4 : 1
17.kolo - nedeľa 11.4.2010 15:30
  Olcnava - Sp. Hrušov 6 : 2
  Markušovce - Mníšek 3 : 3
  Nálepkovo - Iliašovce 4 : 1
  Domaňovce - Bystrany 2 : 1
  Hnilčík - Letanovce 6 : 0
  Poráč - Odorín 4 : 1
  Chrasť n/ Hornádom - Jamník 2 : 2
18.kolo - nedeľa 18.4.2010 16:00
  Sp. Hrušov - Chrasť n/ Hornádom   :  
  Jamník - Poráč   :  
  Odorín - Hnilčík   :  
  Letanovce - Domaňovce   :  
  Bystrany - Nálepkovo   :  
  Iliašovce - Markušovce   :  
  Mníšek - Olcnava   :  
19.kolo - nedeľa 25.4.2010 16:00
  Mníšek - Sp. Hrušov   :  
  Olcnava - Iliašovce   :  
  Markušovce - Bystrany   :  
  Nálepkovo - Letanovce   :  
  Domaňovce - Odorín   :  
  Hnilčík - Jamník   :  
  Poráč - Chrasť n/ Hornádom   :  
20.kolo - nedeľa 2.5.2010 16:30
  Sp. Hrušov - Poráč   :  
  Chrasť n/ Hornádom - Hnilčík   :  
  Jamník - Domaňovce   :  
  Odorín - Nálepkovo   :  
  Letanovce - Markušovce   :  
  Bystrany - Olcnava   :  
  Iliašovce - Mníšek   :  
21.kolo - nedeľa 9.5.2010 16:30
  Iliašovce - Sp. Hrušov   :  
  Mníšek - Bystrany   :  
  Olcnava - Letanovce   :  
  Markušovce - Odorín   :  
  Nálepkovo - Jamník   :  
  Domaňovce - Chrasť n/ Hornádom   :  
  Hnilčík - Poráč   :  
22.kolo - nedeľa 16.5.2010 17:00
  Sp. Hrušov - Hnilčík   :  
  Poráč - Domaňovce   :  
  Chrasť n/ Hornádom - Nálepkovo   :  
  Jamník - Markušovce   :  
  Odorín - Olcnava   :  
  Letanovce - Mníšek   :  
  Bystrany - Iliašovce   :  
23.kolo - nedeľa 23.5.2010 17:00
  Bystrany - Sp. Hrušov   :  
  Iliašovce - Letanovce   :  
  Mníšek - Odorín   :  
  Olcnava - Jamník   :  
  Markušovce - Chrasť n/ Hornádom   :  
  Nálepkovo - Poráč   :  
  Domaňovce - Hnilčík   :  
24.kolo - nedeľa 30.5.2010 17:00
  Sp. Hrušov - Domaňovce   :  
  Hnilčík - Nálepkovo   :  
  Poráč - Markušovce   :  
  Chrasť n/ Hornádom - Olcnava   :  
  Jamník - Mníšek   :  
  Odorín - Iliašovce   :  
  Letanovce - Bystrany   :  
25.kolo - nedeľa 6.6.2010 10:30
  Letanovce - Sp. Hrušov   :  
  Bystrany - Odorín   :  
  Iliašovce - Jamník   :  
  Mníšek - Chrasť n/ Hornádom   :  
  Olcnava - Poráč   :  
  Markušovce - Hnilčík   :  
  Nálepkovo - Domaňovce   :  
26.kolo - nedeľa 13.6.2010 17:00
  Sp. Hrušov - Nálepkovo   :  
  Domaňovce - Markušovce   :  
  Hnilčík - Olcnava   :  
  Poráč - Mníšek   :  
  Chrasť n/ Hornádom - Iliašovce   :  
  Jamník - Bystrany   :  
  Odorín - Letanovce   :  

Táto stránka bola vytvorena programom Tabulky

 

Ďakujeme Vám za Vaše príspevky