TJ Sokol Chrasť nad Hornádom

Sezóna 2013-14

Rozpis stretnutí 1.trieda dospelí
1.trieda 2013-14
rozlosovanie jesennej časti súťaže

1.trieda 2013-14
1. kolo 11.8.13 16:30
SNV B - Markušovce o 10:30 3:1 /1:1/
Chrasť - Odorín 4:1 /2:0/ G:Turčaník,Filip,Kováč,Petruška
Gelnica - Kluknava 1:1 /0:1/
Jamník - Mníšek 2:0 /2:0/
Richnava - Prakovce 0:3 /0:2/
Jaklovce - Olcnava 1:1 /1:1/
Bystrany - Slovinky o 10:30 3:0 /2:0/

2.kolo 18.8.13 16:00
Markušovce - Slovinky 1:3 /1:1/
Olcnava - Bystrany 1:2 /1:1/
Prakovce - Jaklovce o 10:30 6:1 /3:1/
Mníšek - Richnava 4:3 /2:2/
Kluknava - Jamník o 10:30 3:3 /3:1/ Góly za domácich: Fabini,Belej,Richnavský Ján
Odorín - Gelnica 2:1 /0:1/
SNV B - Chrasť 1:2 /1:0/

Tabuľka po 2. kolách
1. Prakovce 2 2 0 0 9:1 6 3
2. Chrasť 2 2 0 0 6:2 6 3
3. Bystrany 2 2 0 0 5:1 6 3
4. Jamník 2 1 1 0 5:3 4 1
5. SNV B 2 1 0 1 4:3 3 -3
6. Mníšek 2 1 0 1 4:5 3 0
7. Slovinky 2 1 0 1 3:4 3 3
8. Odorín 2 1 0 1 3:5 3 0
9. Kluknava 2 0 2 0 4:4 2 -1
10. Gelnica 2 0 1 1 2:3 1 -2
10. Olcnava 2 0 1 1 2:3 1 -2
12. Jaklovce 2 0 1 1 2:7 1 -2
13. Richnava 2 0 0 2 3:7 0 -3
14. Markušovce 2 0 0 2 2:6 0 -3

3. kolo 25.8.13 16:00
Chrasť - Markušovce 4:0 /1:0/ G:Fabíny,Petruška,Kuchár,Kováč
Gelnica - SNV B 1:0 /1:0/
Jamník - Odorín 5:1 /1:0/
Richnava - Kluknava 1:0 /0:0/
Jaklovce - Mníšek o 10:30 1:2 /0:1/
Bystrany - Prakovce 2:1 /0:1/
Slovinky - Olcnava o 10:30 0:3 /0:2/

Tabuľka po 3. kolách
1. Chrasť 3 3 0 0 10:2 9 3
2. Bystrany 3 3 0 0 7:2 9 3
3. Jamník 3 2 1 0 10:4 7 1
4. Prakovce 3 2 0 1 10:3 6 3
5. Mníšek 3 2 0 1 6:6 6 3
6. Olcnava 3 1 1 1 5:3 4 1
7. Gelnica 3 1 1 1 3:3 4 -2
8. SNV B 3 1 0 2 4:4 3 -3
9. Richnava 3 1 0 2 4:7 3 -3
10. Slovinky 3 1 0 2 3:7 3 0
11. Odorín 3 1 0 2 4:10 3 0
12. Kluknava 3 0 2 1 4:5 2 -1
13. Jaklovce 3 0 1 2 3:9 1 -5
14. Markušovce 3 0 0 3 2:10 0 -3

4. kolo 1.9.13 15:30
Markušovce - Olcnava 0:5 /0:3/
Prakovce - Slovinky 8:0 /3:0/
Mníšek - Bystrany 1:0 /0:0/
Kluknava - Jaklovce 3:1 /2:1/
Odorín - Richnava o 10:30 6:0 /3:0/
SNV B - Jamník 1:1 /1:0/
Chrasť - Gelnica o 10:30 1:0 /0:0/ G. 88.min. Franko

Tabuľka po 4. kolách
1. Chrasť 4 4 0 0 11:2 12 3
2. Prakovce 4 3 0 1 18:3 9 3
3. Bystrany 4 3 0 1 7:3 9 3
4. Mníšek 4 3 0 1 7:6 9 3
5. Jamník 4 2 2 0 11:5 8 2
6. Olcnava 4 2 1 1 10:3 7 4
7. Odorín 4 2 0 2 10:10 6 0
8. Kluknava 4 1 2 1 7:6 5 -1
9. SNV B 4 1 1 2 5:5 4 -5
10. Gelnica 4 1 1 2 3:4 4 -2
11. Richnava 4 1 0 3 4:13 3 -3
12. Slovinky 4 1 0 3 3:15 3 0
13. Jaklovce 4 0 1 3 4:12 1 -5
14. Markušovce 4 0 0 4 2:15 0 -6

5. kolo 8.9.13 o 15:30
Gelnica - Markušovce 2:0 /1:0/
Jamník - Chrasť 10:30 2:1 /0:1/
Richnava - SNV B o 10:30 0:1 /0:1/
Jaklovce - Odorín 2:1 /1:1/
Bystrany - Kluknava 7:2 /5:1/
Slovinky - Mníšek 2:2
Olcnava - Prakovce 3:0 /1:0/

Tabuľka po 5. kolách
1. Bystrany 5 4 0 1 14:5 12 3
2. Chrasť 5 4 0 1 12:4 12 3
3. Jamník 5 3 2 0 13:6 11 2
4. Olcnava 5 3 1 1 13:3 10 4
5. Mníšek 5 3 1 1 9:8 10 4
6. Prakovce 5 3 0 2 18:6 9 3
7. SNV B 5 2 1 2 6:5 7 -2
8. Gelnica 5 2 1 2 5:4 7 -2
9. Odorín 5 2 0 3 11:12 6 0
10. Kluknava 5 1 2 2 9:13 5 -1
11. Jaklovce 5 1 1 3 6:13 4 -5
12. Slovinky 5 1 1 3 5:17 4 -2
13. Richnava 5 1 0 4 4:14 3 -6
14. Markušovce 5 0 0 5 2:17 0 -6

6. kolo 15.9.13 15:30
Markušovce - Prakovce o 10:30 2:1 /0:0/ 
Mníšek - Olcnava 2:1 /1:0/  
Kluknava - Slovinky  2:0 /2:0/
Odorín - Bystrany o 10:30  0:1 /0:1/ 
SNV B - Jaklovce 3:0 /2:0/  
Chrasť - Richnava  1:0 /0:0/ G. v 90.min. Kováč
Gelnica - Jamník 1:0 /0:0/

Tabuľka po 6. kolách
1. Bystrany 6 5 0 1 15:5 15 6
2. Chrasť 6 5 0 1 13:4 15 3
3. Mníšek 6 4 1 1 11:9 13 4
4. Jamník 6 3 2 1 13:7 11 2
5. Olcnava 6 3 1 2 14:5 10 4
6. SNV B 6 3 1 2 9:5 10 -2
7. Gelnica 6 3 1 2 6:4 10 -2
8. Prakovce 6 3 0 3 19:8 9 3
9. Kluknava 6 2 2 2 11:13 8 -1
10. Odorín 6 2 0 4 11:13 6 -3
11. Jaklovce 6 1 1 4 6:16 4 -5
12. Slovinky 6 1 1 4 5:19 4 -2
13. Richnava 6 1 0 5 4:15 3 -6
14. Markušovce 6 1 0 5 4:18 3 -6

7. kolo 22.9.13 15:00
Jamník - Markušovce 1:2  /1:2/  
Richnava - Gelnica 1:1 /1:1/  
Jaklovce - Chrasť
2:1 /0:0/ hostia nedali 11.m Turčaník 
Bystrany - SNV B  6:2 /3:0/
Slovinky - Odorín 27.09. o 15:30 0:0 nezarataný v tab.  
Olcnava - Kluknava o 10:30 3:1 /0:1/  
Mníšek - Prakovce o 10:30 2:1 /1:0/

Tabuľka po 7. kolách
1. Bystrany 7 6 0 1 21:7 18 6
2. Mníšek 7 5 1 1 13:10 16 4
3. Chrasť 7 5 0 2 14:6 15 3
4. Olcnava 7 4 1 2 17:6 13 4
5. Jamník 7 3 2 2 14:9 11 -1
6. Gelnica 7 3 2 2 7:5 11 -1
7. SNV B 7 3 1 3 11:11 10 -2
8. Prakovce 7 3 0 4 20:10 9  3
9. Kluknava 7 2 2 3 12:16 8 -1
10. Jaklovce 7 2 1 4 8:17 7 -5
11. Odorín 6 2 0 4 11:13 6 -3
12. Markušovce 7 2 0 5 6:19 6 -3
13. Richnava 7 1 1 5 5:16 4 -8
14. Slovinky 6 1 1 4 5:19 4 -2

8. kolo 29.9.13 15:00
Markušovce - Mníšek 1:0 /0:0/
Kluknava - Prakovce 0:3 /0:2/
Odorín - Olcnava 2:1 /1:0/
SNV B - Slovinky 0:0
Chrasť - Bystrany o 10:30 1:1 /0:0/
G:80.min.L.Vojtila /11.m/
Gelnica - Jaklovce o 10:30 4:2 /2:2/
Jamník - Richnava 0:1 /0:0/

Tabuľka po 8. kolách
1. Bystrany 8 6 1 1 22:8 19 7
2. Chrasť 8 5 1 2 15:7 16 1
3. Mníšek 8 5 1 2 13:11 16  4
4. Gelnica 8 4 2 2 11:7 14 -1
5. Olcnava 8 4 1 3 18:8 13 4
6. Prakovce 8 4 0 4 23:10 12  6
7. Jamník 8 3 2 3 14:10 11 -4
8. SNV B 8 3 2 3 11:11 11 -4
9. Odorín 8 3 1 4 13:14 10 -2
10. Markušovce 8 3 0 5 7:19 9 -3
11. Kluknava 8 2 2 4 12:19 8 -4
12. Richnava 8 2 1 5 6:16 7 -5
13. Jaklovce 8 2 1 5 10:21 7 -5
14. Slovinky 8 1 3 4 5:19 6 -3

9. kolo 6.10.13 14:30
Richnava - Markušovce  3:1 /2:1/
Jaklovce - Jamník  4:1 /1:1/
Bystrany - Gelnica 6:3 /4:1/  
Slovinky - Chrasť  0:0
Olcnava - SNV B o 10:30  6:3 /2:1/
Prakovce - Odorín 4:0 /1:0/  
Mníšek - Kluknava o 10:30  3:1 /2:0/

Tabuľka po 9. kolách
1. Bystrany 9 7 1 1 28:11 22 7
2. Mníšek 9 6 1 2 16:12 19 4
3. Chrasť 9 5 2 2 15:7 17 2
4. Olcnava 9 5 1 3 24:11 16 4
5. Prakovce 9 5 0 4 27:11 15 6
6. Gelnica 9 4 2 3 14:13 14 -1
7. Jamník 9 3 2 4 15:14 11 -4
8. SNV B 9 3 2 4 14:17 11 -4
9. Odorín 9 3 1 5 14:18 10 -2
10. Jaklovce 9 3 1 5 14:22 10 -5
11. Richnava 9 3 1 5 9:17 10 -5
12. Markušovce 9 3 0 6 8:22 9 -3
13. Kluknava 9 2 2 5 13:22 8 -4
14. Slovinky 9 1 4 4 5:19 7 -5

10. kolo 13.10.13 14:30
Markušovce - Kluknava o 10:30 1:0 /1:0/
Odorín - Mníšek 0:3 /0:2/
SNV B - Prakovce 1:3 /1:1/ 
Chrasť - Olcnava 1:1 /0:0/
Gelnica - Slovinky o 10:30 1:1 /0:1/
Jamník - Bystrany 2:4 /2:2/
Richnava - Jaklovce 6:1 /3:1/

Tabuľka po 10. kolách
1. Bystrany 10 8 1 1 32:13 25 10
2. Mníšek 10 7 1 2 19:12 22 7
3. Prakovce 10 6 0 4 30:12 18 9
4. Chrasť 10 5 3 2 16:8 18 0
5. Olcnava 10 5 2 3 25:12 17 5
6. Gelnica 10 4 3 3 15:14 15 -3
7. Richnava 10 4 1 5 15:18 13 -5
8. Markušovce 10 4 0 6 9:22 12 -3
9. Jamník 10 3 2 5 17:18 11 -7
10. SNV B 10 3 2 5 15:20 11 -7
11. Odorín 10 3 1 6 14:21 10 -5
12. Jaklovce 10 3 1 6 15:28 10 -5
13. Kluknava 10 2 2 6 13:23 8 -4
14. Slovinky 10 1 5 4 6:20 8 -4

11. kolo 20.10.13 o 14:00
Jaklovce - Markušovce 5:0  /2:0/  
Bystrany - Richnava o 10:30 1:2 /0:1/  
Slovinky - Jamník o 10:30  3:5 /1:3/
Olcnava - Gelnica 3:4 /0:2/  
Prakovce - Chrasť   3:2 /1:2/ G:Filip, Kováč
Mníšek - SNV B 0:1 /0:1/ 
Kluknava - Odorín 3:2 /2:1/

Tabuľka po 11. kolách
1. Bystrany 11 8 1 2 33:15 25 7
2. Mníšek 11 7 1 3 19:13 22 4
3. Prakovce 11 7 0 4 33:14 21 9
4. Chrasť 11 5 3 3 18:11 18 0
5. Gelnica 11 5 3 3 19:17 18 0
6. Olcnava 11 5 2 4 28:16 17 2
7. Richnava 11 5 1 5 17:19 16 -2
8. Jamník 11 4 2 5 22:21 14 -4
9. SNV B 11 4 2 5 16:20 14 -4
10. Jaklovce 11 4 1 6 20:28 13 -5
11. Markušovce 11 4 0 7 9:27 12 -3
12. Kluknava 11 3 2 6 16:25 11 -4
13. Odorín 11 3 1 7 16:24 10 -5
14. Slovinky 11 1 5 5 9:25 8 -7

12. kolo 27.10.13 14:00
Markušovce - Odorín 2:1 /2:1/  
SNV B - Kluknava 1:3 /0:2/  
Chrasť - Mníšek o 10:30 3:1 /2:0/
Gelnica - Prakovce 1:4 /0:3/ 
Jamník - Olcnava o 10:30 0:2 /0:2/
Richnava - Slovinky 3:0 /1:0/  
Jaklovce - Bystrany  3:2 /3:2/

Tabuľka po 12. kolách
1. Bystrany 12 8 1 3 35:18 25 7
2. Prakovce 12 8 0 4 37:15 24 12
3. Mníšek 12 7 1 4 20:16 22 4
4. Chrasť 12 6 3 3 21:12 21 0
5. Olcnava 12 6 2 4 30:16 20 5
6. Richnava 12 6 1 5 20:19 19 -2
7. Gelnica 12 5 3 4 20:21 18 -3
8. Jaklovce 12 5 1 6 23:30 16 -5
9. Markušovce 12 5 0 7 11:28 15 -3
10. Jamník 12 4 2 6 22:23 14 -7
11. SNV B 12 4 2 6 17:23 14 -7
12. Kluknava 12 4 2 6 19:26 14 -1
13. Odorín 12 3 1 8 17:26 10 -5
14. Slovinky 12 1 5 6 9:28 8 -7

13. kolo 3.11.13 13:30
Bystrany - Markušovce  10:0 /3:0/
Slovinky - Jaklovce 0:2 /0:1/  
Olcnava - Richnava 1:1 /0:1/  
Prakovce - Jamník  2:0 /1:0/
Mníšek - Gelnica o 10:30 1:0 /0:0/
Kluknava - Chrasť 1:1 /0:1/ G: 38.min. Filip  
Odorín - SNV B o 10:30 2:1 /0:0/ 

Tabuľka po 13. kolách
1. Bystrany 13 9 1 3 45:18 28 7
2. Prakovce 13 9 0 4 39:15 27 12
3. Mníšek 13 8 1 4 21:16 25 4
4. Chrasť 13 6 4 3 22:13 22 1
5. Olcnava 13 6 3 4 31:17 21 3
6. Richnava 13 6 2 5 21:20 20 -1
7. Jaklovce 13 6 1 6 25:30 19 -2
8. Gelnica 13 5 3 5 20:22 18 -3
9. Kluknava 13 4 3 6 20:27 15 -3
10. Markušovce 13 5 0 8 11:38 15 -3
11. Jamník 13 4 2 7 22:25 14 -7
12. SNV B 13 4 2 7 18:25 14 -7
13. Odorín 13 4 1 8 19:27 13 -5
14. Slovinky 13 1 5 7 9:30 8 -10

14. kolo 10.11.13 13:30
Markušovce - SNV B o 10:30 1:3 /1:1/
Odorín - Chrasť 3:1 /1:0/
Kluknava - Gelnica 1:0 /0:0/ 
Mníšek - Jamník 9:0 /5:0/ 
Prakovce - Richnava o 10:30 2:0 /1:0/
Olcnava - Jaklovce  2:1 /1:0/
Slovinky - Bystrany 2:4 /1:0/ 
 

 Tabuľka po 14. kolách
1. Bystrany 14 10 1 3 49:20 31 10
2. Prakovce 14 10 0 4 41:15 30 12
3. Mníšek 14 8 1 5 29:19 25 1
4. Olcnava 14 7 3 4 33:18 24 3
5. Chrasť 14 6 4 4 23:16 22 1
6. Gelnica 14 6 3 5 23:22 21 0
7. Richnava 14 6 2 6 21:22 20 -1
8. Jaklovce 14 6 1 7 26:32 19 -2
9. Kluknava 14 5 3 6 21:27 18 -3
10. SNV B 14 5 2 7 21:26 17 -4
11. Odorín 14 5 1 8 22:28 16 -5
12. Markušovce 14 5 0 9 12:41 15 -6
13. Jamník 14 4 2 8 22:34 14 -7
14. Slovinky 14 1 5 8 11:34 8 -13

15. kolo 17.11.13 13:00
Slovinky - Markušovce  1:3 /1:0/
Bystrany - Olcnava  4:3 /2:1/
Jaklovce - Prakovce o 10:30  0:2 /0:1/
Richnava - Mníšek 3:0 /2:0/  
Jamník - Kluknava  0:1 /0:0/
Gelnica - Odorín o 10:30  4:2 /2:1/
Chrasť - SNV B 1:1 /1:0/ 

Tabuľka po 15. kolách
1. Bystrany 15 11 1 3 53:23 34 10
2. Prakovce 15 11 0 4 43:15 33 15
3. Mníšek 15 8 1 6 29:22 25 1
4. Olcnava 15 7 3 5 36:22 24 3
5. Gelnica 15 7 3 5 27:24 24 0
6. Chrasť 15 6 5 4 24:17 23 -1
7. Richnava 15 7 2 6 24:22 23 -1
8. Kluknava 15 6 3 6 22:27 21 0
9. Jaklovce 15 6 1 8 26:34 19 -5
10. SNV B 15 5 3 7 22:27 18 -3
11. Markušovce 15 6 0 9 15:42 18 -3
12. Odorín 15 5 1 9 24:32 16 -5
13. Jamník 15 4 2 9 22:35 14 -10
14. Slovinky 15 1 5 9 12:37 8 -16






 

 

Ďakujeme Vám za Vaše príspevky