TJ Sokol Chrasť nad Hornádom

9.kolo 01.-02.10.2011

Tabulka Tabulka Tabulka


Vylosovanie 9.kola

 

 

Zápasy hrané tento víkend 01.-02.10.2011

1.trieda 9.kolo 02.10.2011 o 14:30

Odorín - Bystrany 1:1

Mníšek - Iliašovce 3:2 /2:1/

Sp. Bystrany - Gelnica 5:0

Nálepkovo - Jamník o 10:30 0:1

Hnilčík - Domaňovce 3:2

Mária Huta - Chrasť 6:1 /4:0/

Markušovce - Olcnava 0:2 /0:0/

Tabulka po 9. kolách


výsledky 9.kola
Odorín - Bystrany 1 : 1
Mníšek - Iliašovce 3 : 2
Sp. Bystrany - Gelnica 5 : 0
Nálepkovo - Jamník 0 : 1
Domaňovce - Hnilčík 2 : 3
Mária Huta - Chrasť 6 : 1
Markušovce - Olcnava 0 : 2


Tabulka po 9. kolách
1. Jamník 9 6 3 0 29 : 14 21 (6)
2. Mária Huta 9 6 2 1 31 : 10 20 (8)
3. Olcnava 9 6 1 2 23 : 13 19 (7)
4. Bystrany 9 5 4 0 15 : 9 19 (7)
5. Mníšek 9 5 0 4 16 : 21 15 (0)
6. Sp. Bystrany 9 3 3 3 15 : 13 12 (-3)
7. Odorín 9 3 3 3 14 : 13 12 (-3)
8. Nálepkovo 9 3 3 3 8 : 8 12 (0)
9. Iliašovce 9 3 1 5 17 : 24 10 (-5)
10. Hnilčík 9 2 2 5 14 : 20 8 (-7)
11. Gelnica 9 2 2 5 11 : 20 8 (-7)
12. Chrasť 9 2 1 6 16 : 28 7 (-5)
13. Domaňovce 9 1 3 5 12 : 15 6 (-6)
14. Markušovce 9 1 2 6 5 : 18 5 (-7)

Táto stránka bola vytvorena programom Tabulky

1.Trieda dorast 9.kolo 01.10.2011 o 14:30

Rudňany - Margecany o 12:30 0:1 /?:?/

Chrasť - V. Folkmár 3:1 /2:1/

Helcmanovce - Slovinky 2:1 /2:0/

Jamník - Hrabušice 2:4 /1:4/

Letanovce - Mníšek 0:6 /0:2/

Harichovce - Markušovce 2:2 /1:0/

Tabulka po 9. kolách


výsledky 9.kola
Rudňany - Margecany 0 : 1
Chrasť - V.Folkmár 3 : 1
Helcmanovce - Slovinky 2 : 1
Jamník - Hrabušice 2 : 4
Letanovce - Mníšek 0 : 6
Harichovce - Markušovce 2 : 2


Tabulka po 9. kolách
1. Chrasť 9 7 2 0 31 : 15 23 (8)
2. Margecany 9 6 0 3 24 : 10 18 (6)
3. Rudňany 9 5 3 1 22 : 14 18 (3)
4. Hrabušice 9 5 1 3 29 : 19 16 (1)
5. Harichovce 9 3 5 1 28 : 19 14 (2)
6. Mníšek 9 3 3 3 24 : 16 12 (-3)
7. Markušovce 9 3 3 3 27 : 28 12 (0)
8. V.Folkmár 9 3 2 4 15 : 15 11 (-4)
9. Helcmanovce 9 3 1 5 13 : 38 10 (-2)
10. Slovinky 9 2 2 5 23 : 26 8 (-7)
11. Letanovce 9 2 0 7 24 : 43 6 (-6)
12. Jamník 9 0 2 7 13 : 30 2 (-10)

Táto stránka bola vytvorená programom Tabulky

1. Trieda źiaci SNV 11.kolo 01.10.2011 o 12:30

Sp. Hrušov - Klčov 16:0

Harichovce - Rudňany 0:3 /0:0/

SNV C - Teplička 7:0

Letanovce - Odorín 4.10. o 16:00 v Odoríne 17:0 /7:0/

Hrabušice - Jamník 2:1 /0:1/

Markušovce - SNV D 8:1 /4:0/

Domaňovce - Iliašovce 2:1 /1:1/

Olcnava - Chrasť 3:4 /0:3/

Tabulka po 11. kolách


výsledky 11.kola
Sp. Hrušov - Klčov 16 : 0
Harichovce - Rudňany 0 : 3
SNV C - Teplička 7 : 0
Letanovce - Odorín 17 : 0
Hrabušice - Jamník 2 : 1
Markušovce - SNV D 8 : 1
Domaňovce - Iliašovce 2 : 1
Olcnava - Chrasť 3 : 4


Tabulka po 11. kolách
1. Markušovce 11 10 1 0 85 : 21 31 (16)
2. Rudňany 11 9 1 1 55 : 16 28 (10)
3. Sp. Hrušov 11 7 2 2 76 : 24 23 (5)
4. Teplička 11 7 2 2 61 : 22 23 (5)
5. Chrasť 11 7 1 3 60 : 26 22 (7)
6. Iliašovce 11 7 0 4 29 : 26 21 (6)
7. SNV D 11 6 1 4 41 : 26 19 (1)
8. Domaňovce 11 5 2 4 38 : 41 17 (2)
9. SNV C 11 5 0 6 48 : 26 15 (-3)
10. Harichovce 11 5 0 6 37 : 27 15 (-3)
11. Letanovce 11 4 1 6 43 : 27 13 (-2)
12. Jamník 11 3 2 6 35 : 30 11 (-7)
13. Olcnava 11 3 1 7 34 : 37 10 (-5)
14. Hrabušice 11 2 0 9 15 : 56 6 (-9)
15. Klčov 11 1 0 10 10 : 110 3 (-12)
16. Odorín 11 0 0 11 4 : 156 0 (-18)

Táto stránka bola vytvorená programom Tabulky

 

Ďakujeme Vám za Vaše príspevky