TJ Sokol Chrasť nad Hornádom

8.kolo 25.-26.09

Tabulka Tabulka Tabulka


Vylosovanie 8.kola

 

 

Zápasy hrané tento víkend 24.-25.09.2011

1.trieda 8.kolo 25.09.2011 o 15:00

Bystrany - Markušovce 1:0 /1:0/

Olcnava - Mária Huta 2:4 /1:3/

Chrasť - Domaňovce 24.09. o 15:00 !!! 0:3 /0:1/ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!?????

Hnilčík - Nálepkovo 2:1 /1:0/

Jamník - Sp. Bystrany 2:0 /0:0/

Gelnica - Mníšek o 10:30 1:2 /1:0/

Iliašovce - Odorín 3:0 /1:0/

Tabulka po 8. kolách


výsledky 8.kola
Bystrany - Markušovce 1 : 0
Olcnava - Mária Huta 2 : 4
Chrasť - Domaňovce 0 : 3
Hnilčík - Nálepkovo 2 : 1
Jamník - Sp. Bystrany 2 : 0
Gelnica - Mníšek 1 : 2
Iliašovce - Odorín 3 : 0


Tabulka po 8. kolách
1. Jamník 8 5 3 0 28 : 14 18 (3)
2. Bystrany 8 5 3 0 14 : 8 18 (6)
3. Mária Huta 8 5 2 1 25 : 9 17 (8)
4. Olcnava 8 5 1 2 21 : 13 16 (4)
5. Nálepkovo 8 3 3 2 8 : 7 12 (3)
6. Mníšek 8 4 0 4 13 : 19 12 (0)
7. Odorín 8 3 2 3 13 : 12 11 (-1)
8. Iliašovce 8 3 1 4 15 : 21 10 (-5)
9. Sp. Bystrany 8 2 3 3 10 : 13 9 (-3)
10. Gelnica 8 2 2 4 11 : 15 8 (-7)
11. Chrasť 8 2 1 5 15 : 22 7 (-5)
12. Domaňovce 8 1 3 4 10 : 12 6 (-3)
13. Hnilčík 8 1 2 5 11 : 18 5 (-10)
14. Markušovce 8 1 2 5 5 : 16 5 (-4)

Táto stránka bola vytvorená programom Tabulky

1.Trieda dorast 8.kolo 24.09.2011 o 15:00

Margecany - Harichovce 4:0 /4:0/

Markušovce - Letanovce 6:3 /2:1/

Mníšek - Jamník 2:2 /2:0/

Hrabušice - Helcmanovce 4:4 po1.polčase,nakoniec 3:0k

Slovinky - Chrasť 2:3 /1:2/

V. Folkmár - Rudňany o 14:00 0:0

tabulka po 8. kolách


výsledky 8.kola
Margecany - Harichovce 4 : 0
Markušovce - Letanovce 6 : 3
Mníšek - Jamník 2 : 2
Hrabušice - Helcmanovce 3 : 0
Slovinky - Chrasť 2 : 3
V.Folkmár - Rudňany 0 : 0


Tabulka po 8. kolách
1. Chrasť 8 6 2 0 28 : 14 20 (8)
2. Rudňany 8 5 3 0 22 : 13 18 (6)
3. Margecany 8 5 0 3 23 : 10 15 (3)
4. Harichovce 8 3 4 1 26 : 17 13 (4)
5. Hrabušice 8 4 1 3 25 : 17 13 (-2)
6. V.Folkmár 8 3 2 3 14 : 12 11 (-4)
7. Markušovce 8 3 2 3 25 : 26 11 (-1)
8. Mníšek 8 2 3 3 18 : 16 9 (-6)
9. Slovinky 8 2 2 4 22 : 24 8 (-7)
10. Helcmanovce 8 2 1 5 11 : 37 7 (-2)
11. Letanovce 8 2 0 6 24 : 37 6 (-3)
12. Jamník 8 0 2 6 11 : 26 2 (-7)

Táto stránka bola vytvorená programom Tabulky

1. Trieda źiaci SNV 10.kolo 24.09.2011 o 13:00

Klčov - Olcnava 0:11 /0:7/

Chrasť - Domaňovce 8:0 /4:0/

Iliašovce - Markušovce 0:7 /0:4/

SNV D - Hrabušice 3:1

Jamník - Letanovce 25.09 o 12:45 1:1

Odorín - SNV C 0:17 /0:13/

Teplička - Harichovce 5:2 /1:1/

Rudňany - Sp. Hrušov 3:1

Tabulka po 10. kolách


výsledky 10.kola
Klčov - Olcnava 0 : 11
Chrasť - Domaňovce 8 : 0
Iliašovce - Markušovce 0 : 7
SNV D - Hrabušice 3 : 1
Jamník - Letanovce 1 : 1
Odorín - SNV C 0 : 17
Teplička - Harichovce 5 : 2
Rudňany - Sp. Hrušov 3 : 1


Tabulka po 10. kolách
1. Markušovce 10 9 1 0 77 : 20 28 (16)
2. Rudňany 10 8 1 1 52 : 16 25 (7)
3. Teplička 10 7 2 1 61 : 15 23 (5)
4. Iliašovce 10 7 0 3 28 : 24 21 (6)
5. Sp. Hrušov 10 6 2 2 60 : 24 20 (5)
6. Chrasť 10 6 1 3 56 : 23 19 (4)
7. SNV D 10 6 1 3 40 : 18 19 (1)
8. Harichovce 10 5 0 5 37 : 24 15 (0)
9. Domaňovce 10 4 2 4 36 : 40 14 (2)
10. SNV C 10 4 0 6 41 : 26 12 (-3)
11. Jamník 10 3 2 5 34 : 28 11 (-7)
12. Letanovce 10 3 1 6 26 : 27 10 (-2)
13. Olcnava 10 3 1 6 31 : 33 10 (-2)
14. Hrabušice 10 1 0 9 13 : 55 3 (-9)
15. Klčov 10 1 0 9 10 : 94 3 (-12)
16. Odorín 10 0 0 10 4 : 139 0 (-18)

Táto stránka bola vytvorená programom Tabulky

 

Ďakujeme Vám za Vaše príspevky