TJ Sokol Chrasť nad Hornádom

5.kolo

ROZPIS SÚŤAŽÍ SOFZ TU


Vylosovanie 5.kola

 

 

Zápasy hrané tento víkend 03.-04.08.2011

1.trieda 5.kolo 04.09.2011 o 15:30

Gelnica - Bystrany 0:0

Iliašovce - Jamník o 10:30 1:3 /0:0/

Odorín - Hnilčík 2:0 /2:0/

Mníšek - Chrasť 3:0 /0:0/

Sp. Bystrany - Olcnava o 10:30 1:3 /1:0/

Nálepkovo - Markušovce 2:1 /2:0/

Domaňovce - Mária Huta 2:2 /0:1/

Tabuľka po 5. kolách

 


výsledky 5.kola
Gelnica - Bystrany 0 : 0
Iliašovce - Jamník 1 : 3
Odorín - Hnilčík 2 : 0
Mníšek - Chrasť 3 : 0
Sp. Bystrany - Olcnava 1 : 3
Nálepkovo - Markušovce 2 : 1
Domaňovce - Mária Huta 2 : 2


Tabuľka po 5. kolách
1. Olcnava 5 4 0 1 15 : 6 12 (6)
2. Jamník 5 3 2 0 21 : 11 11 (2)
3. Mária Huta 5 3 2 0 15 : 5 11 (5)
4. Odorín 5 3 0 2 12 : 8 9 (0)
5. Bystrany 5 2 3 0 7 : 5 9 (3)
6. Nálepkovo 5 2 2 1 4 : 3 8 (2)
7. Iliašovce 5 2 1 2 9 : 13 7 (-2)
8. Chrasť 5 2 0 3 13 : 16 6 (0)
9. Mníšek 5 2 0 3 6 : 13 6 (-3)
10. Sp. Bystrany 5 1 2 2 4 : 7 5 (-4)
11. Markušovce 5 1 1 3 3 : 7 4 (-2)
12. Gelnica 5 1 1 3 6 : 13 4 (-5)
13. Hnilčík 5 0 2 3 6 : 10 2 (-7)
14. Domaňovce 5 0 2 3 4 : 8 2 (-4)

Táto stránka bola vytvorená programom Tabulky

1.Trieda dorast 5.kolo 03.09.2011 o 15:30

Slovinky - Margecany 4:1 /2:1/

V. Folkmár - Hrabušice o 14:00 4:2

Rudňany - Mníšek o 12:30 2:1 /1:0/

Chrasť - Markušovce 4:2 /2:0/

Helcmanovce - Harichovce 4:4

Jamník - Letanovce 3:4

Tabuľka po 5. kolách

 


výsledky 5.kola
Slovinky - Margecany 4 : 1
V.Folkmár - Hrabušice 4 : 2
Rudňany - Mníšek 2 : 1
Chrasť - Markušovce 4 : 2
Helcmanovce - Harichovce 4 : 4
Jamník - Letanovce 3 : 4


Tabuľka po 5. kolách
1. Chrasť 5 4 1 0 19 : 7 13 (4)
2. Rudňany 5 3 2 0 14 : 8 11 (2)
3. Hrabušice 5 3 1 1 18 : 11 10 (1)
4. V.Folkmár 5 3 0 2 13 : 10 9 (0)
5. Mníšek 5 2 1 2 12 : 9 7 (-2)
6. Slovinky 5 2 1 2 16 : 15 7 (-2)
7. Harichovce 5 1 4 0 13 : 12 7 (1)
8. Margecany 5 2 0 3 15 : 10 6 (0)
9. Letanovce 5 2 0 3 20 : 20 6 (0)
10. Markušovce 5 1 1 3 13 : 20 4 (-2)
11. Helcmanovce 5 1 1 3 9 : 30 4 (-2)
12. Jamník 5 0 0 5 6 : 16 0 (-6)

Táto stránka bola vytvorena programom Tabulky

1. Trieda źiaci SNV 6.kolo 03.09.2011 o 13:30

 

Klčov - Markušovce 1:15 /0:8/

Domaňovce - Hrabušice 10:1 /7:0/

Olcnava - Letanovce 2:1 /0:1/

Chrasť - SNV C 3:0 /1:0/

Iliašovce - Harichovce 3:0 /1:0/

SNV D - Sp. Hrušov 04.09 o 15:00 2:6

Jamník - Rudňany 04.09 o 13:15 2:2

Odorín - Teplička 0:17

Tabuľka po 6. kolách

 


výsledky 6.kola
Klčov - Markušovce 1 : 15
Domaňovce - Hrabušice 10 : 1
Olcnava - Letanovce 2 : 1
Chrasť - SNV C 3 : 0
Iliašovce - Harichovce 3 : 0
SNV D - Sp. Hrušov 2 : 6
Jamník - Rudňany 2 : 2
Odorín - Teplička 0 : 17


tabulka po 6. kolách
1. Markušovce 6 5 1 0 49 : 12 16 (10)
2. Teplička 6 4 2 0 34 : 5 14 (5)
3. Sp. Hrušov 6 4 2 0 32 : 14 14 (5)
4. Rudňany 6 4 1 1 19 : 14 13 (4)
5. Iliašovce 6 4 0 2 17 : 13 12 (3)
6. SNV D 6 3 1 2 30 : 10 10 (-2)
7. Chrasť 6 3 1 2 30 : 15 10 (1)
8. Domaňovce 6 3 1 2 22 : 20 10 (1)
9. Letanovce 6 3 0 3 20 : 15 9 (3)
10. Harichovce 6 3 0 3 16 : 16 9 (0)
11. Jamník 6 2 1 3 28 : 15 7 (-5)
12. SNV C 6 2 0 4 18 : 19 6 (-3)
13. Olcnava 6 1 0 5 10 : 25 3 (-6)
14. Hrabušice 6 1 0 5 10 : 34 3 (-3)
15. Klčov 6 1 0 5 9 : 42 3 (-6)
16. Odorín 6 0 0 6 3 : 78 0 (-12)

Táto stránka bola vytvorená programom Tabulky

1. Trieda źiaci SNV 5.kolo 01.09.2011 o 16:00

 

Odorín - Klčov 1:4 /1:2/

Teplička - Jamník 7:0

Rudňany - SNV D 3:1 /2:0/

Sp. Hrušov - Iliašovce 7:0

Chrasť - Harichovce 2:1 /1:1/

SNV C - Olcnava 8:2

Letanovce - Domaňovce 2:5 /0:2/

Hrabušice - Markušovce 1:8 /1:3/

Tabuľka po 5. kolách

 


výsledky 5.kola
Odorín - Klčov 1 : 4
Teplička - Jamník 7 : 0
Rudňany - SNV D 3 : 1
Sp. Hrušov - Iliašovce 7 : 0
Harichovce - Chrasť 1 : 2
SNV C - Olcnava 8 : 2
Letanovce - Domaňovce 2 : 5
Hrabušice - Markušovce 1 : 8


Tabuľka po 5. kolách
1. Markušovce 5 4 1 0 34 : 11 13 (7)
2. Rudňany 5 4 0 1 17 : 12 12 (3)
3. Sp. Hrušov 5 3 2 0 26 : 12 11 (2)
4. Teplička 5 3 2 0 17 : 5 11 (2)
5. SNV D 5 3 1 1 28 : 4 10 (1)
6. Letanovce 5 3 0 2 19 : 13 9 (3)
7. Harichovce 5 3 0 2 16 : 13 9 (0)
8. Iliašovce 5 3 0 2 14 : 13 9 (3)
9. Chrasť 5 2 1 2 27 : 15 7 (1)
10. Domaňovce 5 2 1 2 12 : 19 7 (1)
11. Jamník 5 2 0 3 26 : 13 6 (-3)
12. SNV C 5 2 0 3 18 : 16 6 (-3)
13. Hrabušice 5 1 0 4 9 : 24 3 (-3)
14. Klčov 5 1 0 4 8 : 27 3 (-3)
15. Olcnava 5 0 0 5 8 : 24 0 (-6)
16. Odorín 5 0 0 5 3 : 61 0 (-9)

Táto stránka bola vytvorená programom Tabulky

 

Ďakujeme Vám za Vaše príspevky