TJ Sokol Chrasť nad Hornádom

4.kolo

Tabulka Tabulka Tabulka


Vylosovanie 4.kola

 

 

Zápasy hrané tento víkend 27.-28.08.2011

1.trieda 4.kolo 28.08.2011 o 16:00

Bystrany - Domaňovce o 10:30 2:1 /2:0/

Mária Huta - Nálepkovo 0:0

Markušovce - Sp. Bystrany o 10:30 0:1 /0:0/

Olcnava - Mníšek 3:0 /3:0/

Chrasť - Odorín 4:2 /3:0/

Hnilčík - Iliašovce 2:3 /0:3/

Jamník - Gelnica 6:2 /3:1/

tabulka po 4. kolách


výsledky 4.kola
Bystrany - Domaňovce 2 : 1
Mária Huta - Nálepkovo 0 : 0
Markušovce - Sp. Bystrany 0 : 1
Olcnava - Mníšek 3 : 0
Chrasť - Odorín 4 : 2
Hnilčík - Iliašovce 2 : 3
Jamník - Gelnica 6 : 2


tabulka po 4. kolách
1. Mária Huta 4 3 1 0 13 : 3 10 (4)
2. Olcnava 4 3 0 1 12 : 5 9 (3)
3. Jamník 4 2 2 0 18 : 10 8 (-1)
4. Bystrany 4 2 2 0 7 : 5 8 (2)
5. Iliašovce 4 2 1 1 8 : 10 7 (1)
6. Odorín 4 2 0 2 10 : 8 6 (0)
7. Chrasť 4 2 0 2 13 : 13 6 (0)
8. Nálepkovo 4 1 2 1 2 : 2 5 (2)
9. Sp. Bystrany 4 1 2 1 3 : 4 5 (-1)
10. Markušovce 4 1 1 2 2 : 5 4 (-2)
11. Gelnica 4 1 0 3 6 : 13 3 (-3)
12. Mníšek 4 1 0 3 3 : 13 3 (-3)
13. Hnilčík 4 0 2 2 6 : 8 2 (-7)
14. Domaňovce 4 0 1 3 2 : 6 1 (-2)

Táto stránka bola vytvorená programom Tabulky

1.Trieda dorast 4.kolo 27.08.2011 o 16:00

Margecany - Jamník 4:0 /3:0/

Letanovce - Helcmanovce 12:1 /3:1/

Harichovce - Chrasť 3:3 /1:1/

Markušovce - Rudňany 3:3 /1:0/

Mníšek - V. Folkmár 5:1 /2:1/

Hrabušice - Slovinky 5:2 /3:1/

tabulka po 4. kolách


výsledky 4.kola
Margecany - Jamník 4 : 0
Letanovce - Helcmanovce 12 : 1
Harichovce - Chrasť 3 : 3
Markušovce - Rudňany 3 : 3
Mníšek - V.Folkmár 5 : 1
Hrabušice - Slovinky 5 : 2


tabulka po 4. kolách
1. Chrasť 4 3 1 0 15 : 5 10 (4)
2. Hrabušice 4 3 1 0 16 : 7 10 (1)
3. Rudňany 4 2 2 0 12 : 7 8 (2)
4. Mníšek 4 2 1 1 11 : 7 7 (-2)
5. Margecany 4 2 0 2 14 : 6 6 (0)
6. V.Folkmár 4 2 0 2 9 : 8 6 (0)
6. Harichovce 4 1 3 0 9 : 8 6 (0)
8. Slovinky 4 1 1 2 12 : 14 4 (-2)
9. Markušovce 4 1 1 2 11 : 16 4 (-2)
10. Letanovce 4 1 0 3 16 : 17 3 (-3)
11. Helcmanovce 4 1 0 3 5 : 26 3 (0)
12. Jamník 4 0 0 4 3 : 12 0 (-3)

Táto stránka bola vytvorená programom Tabulky

1. Trieda źiaci SNV 4.kolo 27.08.2011 o 14:00

Klčov - Hrabušice 3:5 /2:3/

Markušovce - Letanovce 5:3 /3:2/

Domaňovce - SNV C 2:1 /0:0/

Olcnava - Harichovce 1:3 /1:1/

Chrasť - Sp. Hrušov 3:6 /1:4/

Iliašovce - Rudňany 5:1 /2:1/

SNV D - Teplička 28.08 o 15:00 1:1 /0:0/

Jamník - Odorín 28.08. o 13:45 17:0 /7:0/

tabulka po 4. kolách


výsledky 4.kola
Klčov - Hrabušice 3 : 5
Markušovce - Letanovce 5 : 3
Domaňovce - SNV C   :  
Olcnava - Harichovce 1 : 3
Chrasť - Sp. Hrušov 3 : 6
Iliašovce - Rudňany 5 : 1
SNV D - Teplička 1 : 1
Jamník - Odorín   :  


tabulka po 4. kolách
1. SNV D 4 3 1 0 27 : 1 10 (1)
2. Markušovce 4 3 1 0 26 : 10 10 (4)
3. Letanovce 4 3 0 1 17 : 8 9 (6)
4. Iliašovce 4 3 0 1 14 : 6 9 (3)
5. Harichovce 4 3 0 1 15 : 11 9 (3)
6. Rudňany 4 3 0 1 14 : 11 9 (3)
7. Sp. Hrušov 4 2 2 0 19 : 12 8 (2)
8. Teplička 4 2 2 0 10 : 5 8 (2)
9. Chrasť 4 1 1 2 25 : 14 4 (-2)
10. Jamník 3 1 0 2 9 : 6 3 (-3)
11. SNV C 3 1 0 2 9 : 12 3 (-3)
12. Hrabušice 4 1 0 3 8 : 16 3 (0)
13. Domaňovce 3 0 1 2 5 : 16 1 (-2)
14. Olcnava 4 0 0 4 6 : 16 0 (-6)
15. Klčov 4 0 0 4 4 : 26 0 (-6)
16. Odorín 3 0 0 3 2 : 40 0 (-6)

Táto stránka bola vytvorena programom Tabulky

1. Trieda źiaci SNV 5.kolo 01.09.2011 o 16:00

Odorín - Klčov 1:4 /1:2/

Teplička - Jamník

Rudňany - SNV D 3:1 /2:0/

Sp. Hrušov - Iliašovce 7:0

Chrasť - Harichovce 2:1 /1:1/

SNV C - Olcnava 8:2

Letanovce - Domaňovce 2:5 /0:2/

Hrabušice - Markušovce

 

Ďakujeme Vám za Vaše príspevky