TJ Sokol Chrasť nad Hornádom

3.kolo

Tabulka Tabulka Tabulka


Nová sezóna už začala 7.8.2011

 

 

Zápasy hrané tento víkend 20.-21.08.2011

1.trieda 3.kolo 21.08.2011 o 16:00

Jamník - Bystrany 3:3 /1:0/ Bystrany vyrovnali v poslednej minúte

Gelnica - Hnilčík 1:0

Iliašovce - Chrasť o 10:30 3:2 /0:1/ 45.min G: Franko

Odorín - Olcnava o 10:30 2:1/2:0/

Mníšek - Markušovce 0:2 /0:1/ G: M. Kozák 2

Sp. Bystrany - Mária Huta 0:2

Nálepkovo - Domaňovce 1:0 /1:0/

tabulka po 3 kolách


výsledky 3.kola
Jamník - Bystrany 3 : 3
Gelnica - Hnilčík 1 : 0
Iliašovce - Chrasť 3 : 2
Odorín - Olcnava 2 : 1
Mníšek - Markušovce 0 : 2
Sp. Bystrany - Mária Huta 0 : 2
Nálepkovo - Domaňovce 1 : 0


tabulka po 3 kolách
1. Mária Huta 3 3 0 0 13 : 3 9 (6)
2. Olcnava 3 2 0 1 9 : 5 6 (3)
3. Odorín 3 2 0 1 8 : 4 6 (0)
4. Jamník 3 1 2 0 12 : 8 5 (-1)
5. Bystrany 3 1 2 0 5 : 4 5 (2)
6. Nálepkovo 3 1 1 1 2 : 2 4 (1)
7. Markušovce 3 1 1 1 2 : 4 4 (1)
8. Iliašovce 3 1 1 1 5 : 8 4 (-2)
9. Chrasť 3 1 0 2 9 : 11 3 (0)
10. Gelnica 3 1 0 2 4 : 7 3 (-3)
11. Mníšek 3 1 0 2 3 : 10 3 (-3)
12. Hnilčík 3 0 2 1 4 : 5 2 (-4)
13. Sp. Bystrany 3 0 2 1 2 : 4 2 (-4)
14. Domaňovce 3 0 1 2 1 : 4 1 (-2)

Táto stránka bola vytvorena programom Tabulky

1.Trieda dorast 3.kolo 20.08.2011 o 16:00

Hrabušice - Margecany 3:1 /3:1/

Slovinky - Mníšek 4:1 /1:0/

V. Folkmár - Markušovce o 14:00 4:1 /3:1/

Rudňany - Harichovce o 12:30 2:2 /1:0/

Chrasť - Letanovce 7:1 /2:1/

Helcmanovce - Jamník 4:2

tabulka po 3 kolách


výsledky 3.kola
Hrabušice - Margecany 3 : 1
Slovinky - Mníšek 4 : 1
V.Folkmár - Markušovce 4 : 1
Rudňany - Harichovce 2 : 2
Chrasť - Letanovce 7 : 1
Helcmanovce - Jamník 4 : 2


tabulka po 3 kolách
1. Chrasť 3 3 0 0 12 : 2 9 (3)
2. Hrabušice 3 2 1 0 11 : 5 7 (1)
3. Rudňany 3 2 1 0 9 : 4 7 (1)
4. V.Folkmár 3 2 0 1 8 : 3 6 (0)
5. Harichovce 3 1 2 0 6 : 5 5 (2)
6. Slovinky 3 1 1 1 10 : 9 4 (-2)
7. Mníšek 3 1 1 1 6 : 6 4 (-2)
8. Margecany 3 1 0 2 10 : 6 3 (0)
9. Markušovce 3 1 0 2 8 : 13 3 (0)
10. Helcmanovce 3 1 0 2 4 : 14 3 (0)
11. Jamník 3 0 0 3 3 : 8 0 (-3)
12. Letanovce 3 0 0 3 4 : 16 0 (-3)

Táto stránka bola vytvorená programom Tabulky

1. Trieda źiaci SNV 3.kolo 20.08.2011 o 14:00

Jamník -VítkovceKlčov 21.08 o 13:45 9:0

Odorín - SNV D 0:17

Teplička - Iliašovce 3:0 /2:0/

Rudňany - Chrasť o 10:30 5:3 /2:1/

Sp. Hrušov - Olcnava 6:2

Harichovce - Domaňovce 9:1

SNV C - Markušovce 3:8 /0:6/

Letanovce - Hrabušice 5:1 /5:1/

tabulka po 3 kolách


výsledky 3.kola
Jamník - Klčov   :  
Odorín - SNV D 0 : 17
Teplička - Iliašovce 3 : 0
Rudňany - Chrasť 5 : 3
Sp. Hrušov - Olcnava 6 : 2
Harichovce - Domaňovce 9 : 1
SNV C - Markušovce 3 : 8
Letanovce - Hrabušice 5 : 1


tabulka po 3 kolách
1. SNV D 3 3 0 0 26 : 0 9 (3)
2. Letanovce 3 3 0 0 14 : 3 9 (6)
3. Rudňany 3 3 0 0 13 : 6 9 (3)
4. Markušovce 3 2 1 0 21 : 7 7 (4)
5. Teplička 3 2 1 0 9 : 4 7 (1)
6. Iliašovce 3 2 0 1 9 : 5 6 (3)
7. Harichovce 3 2 0 1 12 : 10 6 (0)
8. Sp. Hrušov 3 1 2 0 13 : 9 5 (-1)
9. Chrasť 3 1 1 1 22 : 8 4 (1)
10. SNV C 3 1 0 2 9 : 12 3 (-3)
11. Domaňovce 3 0 1 2 5 : 16 1 (-2)
12. Jamník 2 0 0 2 0 : 6 0 (-3)
13. Olcnava 3 0 0 3 5 : 13 0 (-3)
14. Hrabušice 3 0 0 3 3 : 13 0 (-3)
15. Klčov 2 0 0 2 1 : 12 0 (-3)
16. Odorín 3 0 0 3 2 : 40 0 (-6)

Táto stránka bola vytvorená programom Tabulky

 

Ďakujeme Vám za Vaše príspevky