TJ Sokol Chrasť nad Hornádom

14.kolo 06.11

Tabulka Tabulka Tabulka


Vylosovanie 14.kola

 

 

Zápasy hrané tento víkend 05.-06.11.2011

1.trieda 14.kolo 06.10.2011 o 13:30

Bystrany - Hnilčík

Chrasť - Jamník

Olcnava - Gelnica

Markušovce - Iliašovce

Mária Huta - Odorín

Domaňovce - Mníšek

Nálepkovo - Sp. Bystrany

Tabulka po 13. kolách


Výsledky 13.kola
Sp. Bystrany - Bystrany 0 : 4
Nálepkovo - Mníšek 1 : 1
Domaňovce - Odorín 2 : 0
Mária Huta - Iliašovce 3 : 0
Markušovce - Gelnica 4 : 3
Olcnava - Jamník 3 : 1
Chrasť - Hnilčík 3 : 1


Tabulka po 13. kolách
1. Mária Huta 13 10 2 1 40 : 11 32 (14)
2. Olcnava 13 10 1 2 39 : 16 31 (13)
3. Bystrany 13 7 4 2 24 : 15 25 (7)
4. Mníšek 13 8 1 4 24 : 22 25 (4)
5. Jamník 13 7 3 3 33 : 23 24 (3)
6. Nálepkovo 13 6 4 3 20 : 12 22 (4)
7. Domaňovce 13 4 4 5 21 : 20 16 (-2)
8. Sp. Bystrany 13 4 3 6 19 : 24 15 (-6)
9. Iliašovce 13 4 2 7 25 : 37 14 (-7)
10. Chrasť 13 4 1 8 21 : 41 13 (-5)
11. Odorín 13 3 3 7 14 : 21 12 (-9)
12. Hnilčík 13 3 2 8 19 : 28 11 (-10)
13. Gelnica 13 2 2 9 18 : 31 8 (-13)
14. Markušovce 13 2 2 9 10 : 26 8 (-10)

Táto stránka bola vytvorená programom Tabulky

1.Trieda dorast 11.kolo 15.10.2011 o 14:30

Chrasť - Margecany 0:5 /0:2/

Helcmanovce - Rudňany 2:3 /0:2/

Jamník - V. Folkmár 1:2 /0:0/

Letanovce - Slovinky 1:1 /0:0/

Harichovce - Hrabušice 4:1 /1:0/

Markušovce - Mníšek 2:1 /2:1/

Tabulka po 11. kolách


výsledky 11.kola
Chrasť - Margecany 0 : 5
Helcmanovce - Rudňany 2 : 3
Jamník - V.Folkmár 1 : 2
Letanovce - Slovinky 1 : 1
Harichovce - Hrabušice 4 : 1
Markušovce - Mníšek 2 : 1


Tabulka po 11. kolách
1. Rudňany 11 7 3 1 28 : 17 24 (6)
2. Chrasť 11 7 2 2 32 : 23 23 (5)
3. Margecany 11 7 1 3 30 : 11 22 (7)
4. Hrabušice 11 6 1 4 33 : 25 19 (1)
5. Harichovce 11 4 6 1 33 : 21 18 (3)
6. V.Folkmár 11 5 2 4 20 : 18 17 (-1)
7. Markušovce 11 4 4 3 30 : 30 16 (1)
8. Mníšek 11 3 4 4 26 : 19 13 (-5)
9. Helcmanovce 11 3 1 7 17 : 44 10 (-5)
10. Slovinky 11 2 3 6 24 : 30 9 (-9)
11. Letanovce 11 2 1 8 27 : 47 7 (-8)
12. Jamník 11 1 2 8 17 : 32 5 (-10)

Táto stránka bola vytvorená programom Tabulky

1. Trieda źiaci SNV 16.kolo 05.11.2011 o 11:30

Klčov - SNV D

Iliašovce - Jamník

Chrasť - Odorín 13:0 /3:0/

Olcnava - Teplička 5:2 /1:2/

Domaňovce - Rudňany

Markušovce - Sp. Hrušov

Hrabušice - Harichovce o 9:30 0:6 /0:2/

Letanovce - SNV C

Tabulka po 15. kolách


Výsledky 15.kola
SNV C - Klčov 8 : 0
Letanovce - Harichovce 0 : 1
Hrabušice - Sp. Hrušov 1 : 6
Markušovce - Rudňany 2 : 3
Domaňovce - Teplička 1 : 4
Olcnava - Odorín 22 : 0
Chrasť - Jamník 5 : 0
Iliašovce - SNV D 2 : 1


Tabulka po 15. kolách
1. Rudňany 15 12 2 1 67 : 20 38 (14)
2. Markušovce 15 11 3 1 107 : 31 36 (15)
3. Teplička 15 10 3 2 75 : 25 33 (9)
4. Sp. Hrušov 15 10 2 3 103 : 32 32 (8)
5. Chrasť 15 10 2 3 76 : 26 32 (11)
6. Harichovce 15 9 0 6 49 : 28 27 (3)
7. Iliašovce 15 9 0 6 37 : 32 27 (6)
8. SNV D 15 8 2 5 51 : 31 26 (2)
9. Domaňovce 15 7 2 6 74 : 50 23 (2)
10. SNV C 15 6 0 9 57 : 40 18 (-6)
11. Olcnava 15 5 2 8 61 : 44 17 (-4)
12. Letanovce 15 4 2 9 48 : 43 14 (-7)
13. Jamník 15 3 4 8 42 : 46 13 (-11)
14. Hrabušice 15 3 0 12 25 : 71 9 (-12)
15. Klčov 15 1 0 14 11 : 140 3 (-18)
16. Odorín 15 0 0 15 4 : 228 0 (-24)

Táto stránka bola vytvorená programom Tabulky

 

Ďakujeme Vám za Vaše príspevky