TJ Sokol Chrasť nad Hornádom

10.kolo

Tabulka Tabulka Tabulka


Vylosovanie 10.kola

 

 

Zápasy hrané tento víkend 08.-09.10.2011

1.trieda 10.kolo 09.10.2011 o 14:30

Bystrany - Olcnava 0:3 /0:1/

Chrasť - Markušovce o 10:30 2:0 /0:0/ G:L.Vojtila /11.m/,M.Dirda

Hnilčík - Mária Huta 0:1 /0:0/

Jamník - Domaňovce 1:2 /1:1/

Gelnica - Nálepkovo 2:3 /1:3/

Iliašovce - Sp. Bystrany o 10:30 5:2 /1:0/

Odorín - Mníšek 0:2 /0:0/

Tabulka po 10. kolách


výsledky 10.kola
Bystrany - Olcnava 0 : 3
Chrasť - Markušovce 2 : 0
Hnilčík - Mária Huta 0 : 1
Jamník - Domaňovce 1 : 2
Gelnica - Nálepkovo 2 : 3
Iliašovce - Sp. Bystrany 5 : 2
Odorín - Mníšek 0 : 2


Tabulka po 10. kolách
1. Mária Huta 10 7 2 1 32 : 10 23 (11)
2. Olcnava 10 7 1 2 26 : 13 22 (10)
3. Jamník 10 6 3 1 30 : 16 21 (3)
4. Bystrany 10 5 4 1 15 : 12 19 (4)
5. Mníšek 10 6 0 4 18 : 21 18 (3)
6. Nálepkovo 10 4 3 3 11 : 10 15 (3)
7. Iliašovce 10 4 1 5 22 : 26 13 (-5)
8. Sp. Bystrany 10 3 3 4 17 : 18 12 (-3)
9. Odorín 10 3 3 4 14 : 15 12 (-6)
10. Chrasť 10 3 1 6 18 : 28 10 (-5)
11. Domaňovce 10 2 3 5 14 : 16 9 (-3)
12. Hnilčík 10 2 2 6 14 : 21 8 (-10)
13. Gelnica 10 2 2 6 13 : 23 8 (-10)
14. Markušovce 10 1 2 7 5 : 20 5 (-7)

Táto stránka bola vytvorená programom Tabulky

1.Trieda dorast 10.kolo 08.10.2011 o 14:30

Margecany - Markušovce o 16:00 1:1 /0:0/

Mníšek - Harichovce 1:1 /0:1/

Hrabušice - Letanovce 3:2 /3:2/

Slovinky - Jamník 4:1 /0:0/ nakoniec 0:3k!

V. Folkmár - Helcmanovce o 14:00 3:2 /2:0/

Rudňany - Chrasť o 12:30 3:1 /2:0/

Tabulka po 10. kolách


výsledky 10.kola
Margecany - Markušovce 1 : 1
Mníšek - Harichovce 1 : 1
Hrabušice - Letanovce 3 : 2
Slovinky - Jamník 0 : 3
V.Folkmár - Helcmanovce 3 : 2
Rudňany - Chrasť 3 : 1


Tabulka po 10. kolách
1. Chrasť 10 7 2 1 32 : 18 23 (8)
2. Rudňany 10 6 3 1 25 : 15 21 (3)
3. Margecany 10 6 1 3 25 : 11 19 (4)
4. Hrabušice 10 6 1 3 32 : 21 19 (1)
5. Harichovce 10 3 6 1 29 : 20 15 (3)
6. V.Folkmár 10 4 2 4 18 : 17 14 (-4)
7. Mníšek 10 3 4 3 25 : 17 13 (-5)
8. Markušovce 10 3 4 3 28 : 29 13 (1)
9. Helcmanovce 10 3 1 6 15 : 41 10 (-2)
10. Slovinky 10 2 2 6 23 : 29 8 (-10)
11. Letanovce 10 2 0 8 26 : 46 6 (-6)
12. Jamník 10 1 2 7 16 : 30 5 (-7)

Táto stránka bola vytvorená programom Tabulky

1. Trieda źiaci SNV 12.kolo 08.10.2011 o 12:30

Klčov - Chrasť 0:9 /0:3/

Iliašovce - Olcnava 1:2 /1:1/

SNV D - Domaňovce 09.10 o 15:00 5:2 /3:0/

Jamník - Markušovce 09.10 o 12:15 5:5 /2:2/

Odorín - Hrabušice 0:8 /0:4/

Teplička - Letanovce 4:0 /2:0/

Rudňany - SNV C o 10:30 3:0 /1:0/

Sp. Hrušov - Harichovce 1:2 /1:1/

Tabulka po 12. kolách


výsledky 12.kola
Klčov - Chrasť 0 : 9
Iliašovce - Olcnava 1 : 2
SNV D - Domaňovce 5 : 2
Jamník - Markušovce 5 : 5
Odorín - Hrabušice 0 : 8
Teplička - Letanovce 4 : 0
Rudňany - SNV C 3 : 0
Sp. Hrušov - Harichovce 1 : 2


Tabulka po 12. kolách
1. Markušovce 12 10 2 0 90 : 26 32 (17)
2. Rudňany 12 10 1 1 58 : 16 31 (10)
3. Teplička 12 8 2 2 65 : 22 26 (5)
4. Chrasť 12 8 1 3 69 : 26 25 (10)
5. Sp. Hrušov 12 7 2 3 77 : 26 23 (2)
6. SNV D 12 7 1 4 46 : 28 22 (1)
7. Iliašovce 12 7 0 5 30 : 28 21 (3)
8. Harichovce 12 6 0 6 39 : 28 18 (0)
9. Domaňovce 12 5 2 5 40 : 46 17 (2)
10. SNV C 12 5 0 7 48 : 29 15 (-3)
11. Letanovce 12 4 1 7 43 : 31 13 (-2)
12. Olcnava 12 4 1 7 36 : 38 13 (-2)
13. Jamník 12 3 3 6 40 : 35 12 (-9)
14. Hrabušice 12 3 0 9 23 : 56 9 (-6)
15. Klčov 12 1 0 11 10 : 119 3 (-15)
16. Odorín 12 0 0 12 4 : 164 0 (-21)

Táto stránka bola vytvorená programom Tabulky

 

Ďakujeme Vám za Vaše príspevky