TJ Sokol Chrasť nad Hornádom

1.trieda žiaci 2.časť

  Rozpis stretnutí

  1.trieda žiaci

  rozlosovanie 2. časti súťaže

11.kolo - sobota 1.10.2011 12:30
  Sp. Hrušov - Klčov   :  
  Harichovce - Rudňany   :  
  SNV C - Teplička   :  
  Letanovce - Odorín   :  
  Hrabušice - Jamník   :  
  Markušovce - SNV D   :  
  Domaňovce - Iliašovce   :  
  Olcnava - Chrasť   :  
12.kolo - sobota 8.10.2011 12:30
  Klčov - Chrasť   :  
  Iliašovce - Olcnava   :  
  SNV D - Domaňovce   :  
  Jamník - Markušovce   :  
  Odorín - Hrabušice   :  
  Teplička - Letanovce   :  
  Rudňany - SNV C   :  
  Sp. Hrušov - Harichovce   :  
13.kolo - sobota 15.10.2011 12:30
  Harichovce - Klčov   :  
  SNV C - Sp. Hrušov   :  
  Letanovce - Rudňany   :  
  Hrabušice - Teplička   :  
  Markušovce - Odorín   :  
  Domaňovce - Jamník   :  
  Olcnava - SNV D   :  
  Chrasť - Iliašovce   :  
14.kolo - sobota 22.10.2011 12:00
  Klčov - Iliašovce   :  
  SNV D - Chrasť   :  
  Jamník - Olcnava   :  
  Odorín - Domaňovce   :  
  Teplička - Markušovce   :  
  Rudňany - Hrabušice   :  
  Sp. Hrušov - Letanovce   :  
  Harichovce - SNV C   :  
15.kolo - sobota 29.10.2011 12:00
  SNV C - Klčov   :  
  Letanovce - Harichovce   :  
  Hrabušice - Sp. Hrušov   :  
  Markušovce - Rudňany   :  
  Domaňovce - Teplička   :  
  Olcnava - Odorín   :  
  Chrasť - Jamník   :  
  Iliašovce - SNV D   :  
16.kolo - sobota 5.11.2011 11:30
  Klčov - SNV D   :  
  Iliašovce - Jamník   :  
  Chrasť - Odorín   :  
  Olcnava - Teplička   :  
  Domaňovce - Rudňany   :  
  Markušovce - Sp. Hrušov   :  
  Hrabušice - Harichovce   :  
  Letanovce - SNV C   :  
17.kolo - sobota 31.3.2012 13:30
  Letanovce - Klčov   :  
  SNV C - Hrabušice   :  
  Harichovce - Markušovce   :  
  Sp. Hrušov - Domaňovce   :  
  Rudňany - Olcnava   :  
  Teplička - Chrasť   :  
  Odorín - Iliašovce   :  
  Jamník - SNV D   :  
18.kolo - sobota 7.4.2012 13:30
  Klčov - Jamník   :  
  SNV D - Odorín   :  
  Iliašovce - Teplička   :  
  Chrasť - Rudňany   :  
  Olcnava - Sp. Hrušov   :  
  Domaňovce - Harichovce   :  
  Markušovce - SNV C   :  
  Hrabušice - Letanovce   :  
19.kolo - sobota 14.4.2012 13:30
  Hrabušice - Klčov   :  
  Letanovce - Markušovce   :  
  SNV C - Domaňovce   :  
  Harichovce - Olcnava   :  
  Sp. Hrušov - Chrasť   :  
  Rudňany - Iliašovce   :  
  Teplička - SNV D   :  
  Odorín - Jamník   :  
20.kolo - sobota 21.4.2012 14:00
  Klčov - Odorín   :  
  Jamník - Teplička   :  
  SNV D - Rudňany   :  
  Iliašovce - Sp. Hrušov   :  
  Chrasť - Harichovce   :  
  Olcnava - SNV C   :  
  Domaňovce - Letanovce   :  
  Markušovce - Hrabušice   :  

Táto stránka bola vytvorená programom Tabulky

 

Ďakujeme Vám za Vaše príspevky