TJ Sokol Chrasť nad Hornádom

1.trieda žiaci 1.časť

  Rozpis stretnutí

  1.trieda žiaci

  rozlosovanie 1.časti súťaže

1.kolo - sobota 6.8.2011 14:30
  SNV D - Klčov   :  
  Jamník - Iliašovce   :  
  Odorín - Chrasť   :  
  Teplička - Olcnava   :  
  Rudňany - Domaňovce   :  
  Sp. Hrušov - Markušovce   :  
  Harichovce - Hrabušice   :  
  SNV C - Letanovce   :  
2.kolo - sobota 13.8.2011 14:30
  Klčov - Letanovce   :  
  Hrabušice - SNV C   :  
  Markušovce - Harichovce   :  
  Domaňovce - Sp. Hrušov   :  
  Olcnava - Rudňany   :  
  Chrasť - Teplička   :  
  Iliašovce - Odorín   :  
  SNV D - Jamník   :  
3.kolo - sobota 20.8.2011 14:00
  Jamník - Klčov   :  
  Odorín - SNV D   :  
  Teplička - Iliašovce   :  
  Rudňany - Chrasť   :  
  Sp. Hrušov - Olcnava   :  
  Harichovce - Domaňovce   :  
  SNV C - Markušovce   :  
  Letanovce - Hrabušice   :  
4.kolo - sobota 27.8.2011 14:00
  Klčov - Hrabušice   :  
  Markušovce - Letanovce   :  
  Domaňovce - SNV C   :  
  Olcnava - Harichovce   :  
  Chrasť - Sp. Hrušov   :  
  Iliašovce - Rudňany   :  
  SNV D - Teplička   :  
  Jamník - Odorín   :  
5.kolo - štvrtok 1.9.2011 15:30
  Odorín - Klčov   :  
  Teplička - Jamník   :  
  Rudňany - SNV D   :  
  Sp. Hrušov - Iliašovce   :  
  Harichovce - Chrasť   :  
  SNV C - Olcnava   :  
  Letanovce - Domaňovce   :  
  Hrabušice - Markušovce   :  
6.kolo - sobota 3.9.2011 13:30
  Klčov - Markušovce   :  
  Domaňovce - Hrabušice   :  
  Olcnava - Letanovce   :  
  Chrasť - SNV C   :  
  Iliašovce - Harichovce   :  
  SNV D - Sp. Hrušov   :  
  Jamník - Rudňany   :  
  Odorín - Teplička   :  
7.kolo - sobota 10.9.2011 13:30
  Teplička - Klčov   :  
  Rudňany - Odorín   :  
  Sp. Hrušov - Jamník   :  
  Harichovce - SNV D   :  
  SNV C - Iliašovce   :  
  Letanovce - Chrasť   :  
  Hrabušice - Olcnava   :  
  Markušovce - Domaňovce   :  
8.kolo - štvrtok 15.9.2011 15:30
  Klčov - Domaňovce   :  
  Olcnava - Markušovce   :  
  Chrasť - Hrabušice   :  
  Iliašovce - Letanovce   :  
  SNV D - SNV C   :  
  Jamník - Harichovce   :  
  Odorín - Sp. Hrušov   :  
  Teplička - Rudňany   :  
9.kolo - sobota 17.9.2011 13:00
  Rudňany - Klčov   :  
  Sp. Hrušov - Teplička   :  
  Harichovce - Odorín   :  
  SNV C - Jamník   :  
  Letanovce - SNV D   :  
  Hrabušice - Iliašovce   :  
  Markušovce - Chrasť   :  
  Domaňovce - Olcnava   :  
10.kolo - sobota 24.9.2011 13:00
  Klčov - Olcnava   :  
  Chrasť - Domaňovce   :  
  Iliašovce - Markušovce   :  
  SNV D - Hrabušice   :  
  Jamník - Letanovce   :  
  Odorín - SNV C   :  
  Teplička - Harichovce   :  
  Rudňany - Sp. Hrušov   :  

Táto stránka bola vytvorená programom Tabulky

 

Ďakujeme Vám za Vaše príspevky