TJ Sokol Chrasť nad Hornádom

1.trieda dospelých jeseň

Rozpis stretnutí

1.trieda dospelí

Rozlosovanie jesennej časti súťaže

1.kolo - nedeľa 7.8.2011 16:30
  Hnilčík - Bystrany   :  
  Jamník - Chrasť   :  
  Gelnica - Olcnava   :  
  Iliašovce - Markušovce   :  
  Odorín - Mária Huta   :  
  Mníšek - Domaňovce   :  
  Sp. Bystrany - Nálepkovo   :  
2.kolo - nedeľa 14.8.2011 16:30
  Bystrany - Nálepkovo   :  
  Domaňovce - Sp. Bystrany   :  
  Mária Huta - Mníšek   :  
  Markušovce - Odorín   :  
  Olcnava - Iliašovce   :  
  Chrasť - Gelnica   :  
  Hnilčík - Jamník   :  
3.kolo - nedeľa 21.8.2011 16:00
  Jamník - Bystrany   :  
  Gelnica - Hnilčík   :  
  Iliašovce - Chrasť   :  
  Odorín - Olcnava   :  
  Mníšek - Markušovce   :  
  Sp. Bystrany - Mária Huta   :  
  Nálepkovo - Domaňovce   :  
4.kolo - nedeľa 28.8.2011 16:00
  Bystrany - Domaňovce   :  
  Mária Huta - Nálepkovo   :  
  Markušovce - Sp. Bystrany   :  
  Olcnava - Mníšek   :  
  Chrasť - Odorín   :  
  Hnilčík - Iliašovce   :  
  Jamník - Gelnica   :  
5.kolo - nedeľa 4.9.2011 15:30
  Gelnica - Bystrany   :  
  Iliašovce - Jamník   :  
  Odorín - Hnilčík   :  
  Mníšek - Chrasť   :  
  Sp. Bystrany - Olcnava   :  
  Nálepkovo - Markušovce   :  
  Domaňovce - Mária Huta   :  
6.kolo - nedeľa 11.9.2011 15:30
  Bystrany - Mária Huta   :  
  Markušovce - Domaňovce   :  
  Olcnava - Nálepkovo   :  
  Chrasť - Sp. Bystrany   :  
  Hnilčík - Mníšek   :  
  Jamník - Odorín   :  
  Gelnica - Iliašovce   :  
7.kolo - nedeľa 18.9.2011 15:00
  Iliašovce - Bystrany   :  
  Odorín - Gelnica   :  
  Mníšek - Jamník   :  
  Sp. Bystrany - Hnilčík   :  
  Nálepkovo - Chrasť   :  
  Domaňovce - Olcnava   :  
  Mária Huta - Markušovce   :  
8.kolo - nedeľa 25.9.2011 15:00
  Bystrany - Markušovce   :  
  Olcnava - Mária Huta   :  
  Chrasť - Domaňovce   :  
  Hnilčík - Nálepkovo   :  
  Jamník - Sp. Bystrany   :  
  Gelnica - Mníšek   :  
  Iliašovce - Odorín   :  
9.kolo - nedeľa 2.10.2011 14:30
  Odorín - Bystrany   :  
  Mníšek - Iliašovce   :  
  Sp. Bystrany - Gelnica   :  
  Nálepkovo - Jamník   :  
  Domaňovce - Hnilčík   :  
  Mária Huta - Chrasť   :  
  Markušovce - Olcnava   :  
10.kolo - nedeľa 9.10.2011 14:30
  Bystrany - Olcnava   :  
  Chrasť - Markušovce   :  
  Hnilčík - Mária Huta   :  
  Jamník - Domaňovce   :  
  Gelnica - Nálepkovo   :  
  Iliašovce - Sp. Bystrany   :  
  Odorín - Mníšek   :  
11.kolo - nedeľa 16.10.2011 14:00
  Mníšek - Bystrany   :  
  Sp. Bystrany - Odorín   :  
  Nálepkovo - Iliašovce   :  
  Domaňovce - Gelnica   :  
  Mária Huta - Jamník   :  
  Markušovce - Hnilčík   :  
  Olcnava - Chrasť   :  
12.kolo - nedeľa 23.10.2011 14:00
  Bystrany - Chrasť   :  
  Hnilčík - Olcnava   :  
  Jamník - Markušovce   :  
  Gelnica - Mária Huta   :  
  Iliašovce - Domaňovce   :  
  Odorín - Nálepkovo   :  
  Mníšek - Sp. Bystrany   :  
13.kolo - nedeľa 30.10.2011 14:00
  Sp. Bystrany - Bystrany   :  
  Nálepkovo - Mníšek   :  
  Domaňovce - Odorín   :  
  Mária Huta - Iliašovce   :  
  Markušovce - Gelnica   :  
  Olcnava - Jamník   :  
  Chrasť - Hnilčík   :  

Táto stránka bola vytvorená programom Tabulky

 

Ďakujeme Vám za Vaše príspevky