TJ Sokol Chrasť nad Hornádom

1. trieda SNV žiaci jar

Rozpis stretnutí

1.trieda žiaci SNV 2010-11

rozlosovanie jarnej časti súťaže

14.kolo - sobota 6.11.2010 11:30
  Rudňany - Domaňovce   :  
  SNV B - Hrabušice   :  
  Markušovce - Olcnava   :  
  Slovinky - Iliašovce   :  
  Chrasť - Odorín   :  
  Teplička - Sp. Hrušov   :  
  Harichovce - Letanovce   :  
15.kolo - sobota 2.4.2011 11:30
  Harichovce - Rudňany   :  
  Letanovce - Teplička   :  
  Sp. Hrušov - Chrasť   :  
  Odorín - Slovinky   :  
  Iliašovce - Markušovce   :  
  Olcnava - SNV B   :  
  Hrabušice - Domaňovce   :  
16.kolo - sobota 9.4.2011 11:30
  Rudňany - Hrabušice   :  
  Domaňovce - Olcnava   :  
  SNV B - Iliašovce   :  
  Markušovce - Odorín   :  
  Slovinky - Sp. Hrušov   :  
  Chrasť - Letanovce   :  
  Teplička - Harichovce   :  
17.kolo - sobota 16.4.2011 11:30
  Teplička - Rudňany   :  
  Harichovce - Chrasť   :  
  Letanovce - Slovinky   :  
  Sp. Hrušov - Markušovce   :  
  Odorín - SNV B   :  
  Iliašovce - Domaňovce   :  
  Olcnava - Hrabušice   :  
18.kolo - sobota 23.4.2011 11:30
  Rudňany - Olcnava   :  
  Hrabušice - Iliašovce   :  
  Domaňovce - Odorín   :  
  SNV B - Sp. Hrušov   :  
  Markušovce - Letanovce   :  
  Slovinky - Harichovce   :  
  Chrasť - Teplička   :  
19.kolo - sobota 30.4.2011 11:30
  Chrasť - Rudňany   :  
  Teplička - Slovinky   :  
  Harichovce - Markušovce   :  
  Letanovce - SNV B   :  
  Sp. Hrušov - Domaňovce   :  
  Odorín - Hrabušice   :  
  Iliašovce - Olcnava   :  
20.kolo - sobota 7.5.2011 11:30
  Rudňany - Iliašovce   :  
  Olcnava - Odorín   :  
  Hrabušice - Sp. Hrušov   :  
  Domaňovce - Letanovce   :  
  SNV B - Harichovce   :  
  Markušovce - Teplička   :  
  Slovinky - Chrasť   :  
21.kolo - sobota 14.5.2011 11:30
  Slovinky - Rudňany   :  
  Chrasť - Markušovce   :  
  Teplička - SNV B   :  
  Harichovce - Domaňovce   :  
  Letanovce - Hrabušice   :  
  Sp. Hrušov - Olcnava   :  
  Odorín - Iliašovce   :  
22.kolo - sobota 21.5.2011 11:30
  Rudňany - Odorín   :  
  Iliašovce - Sp. Hrušov   :  
  Olcnava - Letanovce   :  
  Hrabušice - Harichovce   :  
  Domaňovce - Teplička   :  
  SNV B - Chrasť   :  
  Markušovce - Slovinky   :  
23.kolo - sobota 28.5.2011 11:30
  Markušovce - Rudňany   :  
  Slovinky - SNV B   :  
  Chrasť - Domaňovce   :  
  Teplička - Hrabušice   :  
  Harichovce - Olcnava   :  
  Letanovce - Iliašovce   :  
  Sp. Hrušov - Odorín   :  
24.kolo - sobota 4.6.2011 11:30
  Rudňany - Sp. Hrušov   :  
  Odorín - Letanovce   :  
  Iliašovce - Harichovce   :  
  Olcnava - Teplička   :  
  Hrabušice - Chrasť   :  
  Domaňovce - Slovinky   :  
  SNV B - Markušovce   :  
25.kolo - sobota 11.6.2011 11:30
  SNV B - Rudňany   :  
  Markušovce - Domaňovce   :  
  Slovinky - Hrabušice   :  
  Chrasť - Olcnava   :  
  Teplička - Iliašovce   :  
  Harichovce - Odorín   :  
  Letanovce - Sp. Hrušov   :  
26.kolo - sobota 18.6.2011 11:30
  Rudňany - Letanovce   :  
  Sp. Hrušov - Harichovce   :  
  Odorín - Teplička   :  
  Iliašovce - Chrasť   :  
  Olcnava - Slovinky   :  
  Hrabušice - Markušovce   :  
  Domaňovce - SNV B   :  

Táto stránka bola vytvorena programom Tabulky

 

Ďakujeme Vám za Vaše príspevky