TJ Sokol Chrasť nad Hornádom

1.trieda dospelých jeseň

Rozpis stretnutí

  1.trieda muži 2010/11

Rozlosovanie jesennej časti súťaže

1.kolo - nedeľa 8.8.2010 16:30
  Kluknava - Bystrany   :  
  Jamník - Domaňovce   :  
  Olcnava - Markušovce   :  
  Odorín - Sp. Hrušov   :  
  Nálepkovo - CHRASŤ   :  
  Iliašovce - Hnilčík   :  
  Sp. Bystrany - Mníšek   :  
2.kolo - nedeľa 15.8.2010 16:30
  Bystrany - Mníšek   :  
  Hnilčík - Sp. Bystrany   :  
  CHRASŤ - Iliašovce   :  
  Sp. Hrušov - Nálepkovo   :  
  Markušovce - Odorín   :  
  Domaňovce - Olcnava   :  
  Kluknava - Jamník   :  
3.kolo - nedeľa 22.8.2010 16:00
  Jamník - Bystrany   :  
  Olcnava - Kluknava   :  
  Odorín - Domaňovce   :  
  Nálepkovo - Markušovce   :  
  Iliašovce - Sp. Hrušov   :  
  Sp. Bystrany - CHRASŤ   :  
  Mníšek - Hnilčík   :  
4.kolo - nedeľa 29.8.2010 16:00
  Bystrany - Hnilčík   :  
  CHRASŤ - Mníšek   :  
  Sp. Hrušov - Sp. Bystrany   :  
  Markušovce - Iliašovce   :  
  Domaňovce - Nálepkovo   :  
  Kluknava - Odorín   :  
  Jamník - Olcnava   :  
5.kolo - nedeľa 5.9.2010 15:30
  Olcnava - Bystrany   :  
  Odorín - Jamník   :  
  Nálepkovo - Kluknava   :  
  Iliašovce - Domaňovce   :  
  Sp. Bystrany - Markušovce   :  
  Mníšek - Sp. Hrušov   :  
  Hnilčík - CHRASŤ   :  
6.kolo - nedeľa 12.9.2010 15:30
  Bystrany - CHRASŤ   :  
  Sp. Hrušov - Hnilčík   :  
  Markušovce - Mníšek   :  
  Domaňovce - Sp. Bystrany   :  
  Kluknava - Iliašovce   :  
  Jamník - Nálepkovo   :  
  Olcnava - Odorín   :  
7.kolo - nedeľa 19.9.2010 15:00
  Odorín - Bystrany   :  
  Nálepkovo - Olcnava   :  
  Iliašovce - Jamník   :  
  Sp. Bystrany - Kluknava   :  
  Mníšek - Domaňovce   :  
  Hnilčík - Markušovce   :  
  CHRASŤ - Sp. Hrušov   :  
8.kolo - nedeľa 26.9.2010 15:00
  Bystrany - Sp. Hrušov   :  
  Markušovce - CHRASŤ   :  
  Domaňovce - Hnilčík   :  
  Kluknava - Mníšek   :  
  Jamník - Sp. Bystrany   :  
  Olcnava - Iliašovce   :  
  Odorín - Nálepkovo   :  
9.kolo - nedeľa 3.10.2010 14:30
  Nálepkovo - Bystrany   :  
  Iliašovce - Odorín   :  
  Sp. Bystrany - Olcnava   :  
  Mníšek - Jamník   :  
  Hnilčík - Kluknava   :  
  CHRASŤ - Domaňovce   :  
  Sp. Hrušov - Markušovce   :  
10.kolo - nedeľa 10.10.2010 14:30
  Bystrany - Markušovce   :  
  Domaňovce - Sp. Hrušov   :  
  Kluknava - CHRASŤ   :  
  Jamník - Hnilčík   :  
  Olcnava - Mníšek   :  
  Odorín - Sp. Bystrany   :  
  Nálepkovo - Iliašovce   :  
11.kolo - nedeľa 17.10.2010 14:00
  Iliašovce - Bystrany   :  
  Sp. Bystrany - Nálepkovo   :  
  Mníšek - Odorín   :  
  Hnilčík - Olcnava   :  
  CHRASŤ - Jamník   :  
  Sp. Hrušov - Kluknava   :  
  Markušovce - Domaňovce   :  
12.kolo - nedeľa 24.10.2010 14:00
  Bystrany - Domaňovce   :  
  Kluknava - Markušovce   :  
  Jamník - Sp. Hrušov   :  
  Olcnava - CHRASŤ   :  
  Odorín - Hnilčík   :  
  Nálepkovo - Mníšek   :  
  Iliašovce - Sp. Bystrany   :  
13.kolo - nedeľa 31.10.2010 14:00
  Sp. Bystrany - Bystrany   :  
  Mníšek - Iliašovce   :  
  Hnilčík - Nálepkovo   :  
  CHRASŤ - Odorín   :  
  Sp. Hrušov - Olcnava   :  
  Markušovce - Jamník   :  
  Domaňovce - Kluknava   :  

         Táto stránka bola vytvorena programom Tabulky

 

Ďakujeme Vám za Vaše príspevky