TJ Sokol Chrasť nad Hornádom

1.trieda dorast jeseň

Rozpis stretnutí

1.trieda dorast 2010-11

rozlosovanie jesennej časti súťaže

1.kolo - sobota 7.8.2010 13:30
  SNV B - Bystrany   :  
  Jamník - Margecany   :  
  Harichovce - Markušovce   :  
  Nálepkovo - Mníšek   :  
  CHRASŤ - Teplička   :  
  Hrabušice - Odorín   :  
  Sp. Bystrany - Letanovce   :  
2.kolo - sobota 14.8.2010 13:30
  Bystrany - Letanovce   :  
  Odorín - Sp. Bystrany   :  
  Teplička - Hrabušice   :  
  Mníšek - CHRASŤ   :  
  Markušovce - Nálepkovo   :  
  Margecany - Harichovce   :  
  SNV B - Jamník   :  
3.kolo - sobota 21.8.2010 13:30
  Jamník - Bystrany   :  
  Harichovce - SNV B   :  
  Nálepkovo - Margecany   :  
  CHRASŤ - Markušovce   :  
  Hrabušice - Mníšek   :  
  Sp. Bystrany - Teplička   :  
  Letanovce - Odorín   :  
4.kolo - sobota 28.8.2010 13:30
  Bystrany - Odorín   :  
  Teplička - Letanovce   :  
  Mníšek - Sp. Bystrany   :  
  Markušovce - Hrabušice   :  
  Margecany - CHRASŤ   :  
  SNV B - Nálepkovo   :  
  Jamník - Harichovce   :  
5.kolo - sobota 4.9.2010 13:30
  Harichovce - Bystrany   :  
  Nálepkovo - Jamník   :  
  CHRASŤ - SNV B   :  
  Hrabušice - Margecany   :  
  Sp. Bystrany - Markušovce   :  
  Letanovce - Mníšek   :  
  Odorín - Teplička   :  
6.kolo - sobota 11.9.2010 13:30
  Bystrany - Teplička   :  
  Mníšek - Odorín   :  
  Markušovce - Letanovce   :  
  Margecany - Sp. Bystrany   :  
  SNV B - Hrabušice   :  
  Jamník - CHRASŤ   :  
  Harichovce - Nálepkovo   :  
7.kolo - sobota 18.9.2010 13:30
  Nálepkovo - Bystrany   :  
  CHRASŤ - Harichovce   :  
  Hrabušice - Jamník   :  
  Sp. Bystrany - SNV B   :  
  Letanovce - Margecany   :  
  Odorín - Markušovce   :  
  Teplička - Mníšek   :  
8.kolo - sobota 25.9.2010 13:30
  Bystrany - Mníšek   :  
  Markušovce - Teplička   :  
  Margecany - Odorín   :  
  SNV B - Letanovce   :  
  Jamník - Sp. Bystrany   :  
  Harichovce - Hrabušice   :  
  Nálepkovo - CHRASŤ   :  
9.kolo - sobota 2.10.2010 13:30
  CHRASŤ - Bystrany   :  
  Hrabušice - Nálepkovo   :  
  Sp. Bystrany - Harichovce   :  
  Letanovce - Jamník   :  
  Odorín - SNV B   :  
  Teplička - Margecany   :  
  Mníšek - Markušovce   :  
10.kolo - sobota 9.10.2010 13:30
  Bystrany - Markušovce   :  
  Margecany - Mníšek   :  
  SNV B - Teplička   :  
  Jamník - Odorín   :  
  Harichovce - Letanovce   :  
  Nálepkovo - Sp. Bystrany   :  
  CHRASŤ - Hrabušice   :  
11.kolo - sobota 16.10.2010 13:30
  Hrabušice - Bystrany   :  
  Sp. Bystrany - CHRASŤ   :  
  Letanovce - Nálepkovo   :  
  Odorín - Harichovce   :  
  Teplička - Jamník   :  
  Mníšek - SNV B   :  
  Markušovce - Margecany   :  
12.kolo - sobota 23.10.2010 13:30
  Bystrany - Margecany   :  
  SNV B - Markušovce   :  
  Jamník - Mníšek   :  
  Harichovce - Teplička   :  
  Nálepkovo - Odorín   :  
  CHRASŤ - Letanovce   :  
  Hrabušice - Sp. Bystrany   :  
13.kolo - sobota 30.10.2010 13:30
  Sp. Bystrany - Bystrany   :  
  Letanovce - Hrabušice   :  
  Odorín - CHRASŤ   :  
  Teplička - Nálepkovo   :  
  Mníšek - Harichovce   :  
  Markušovce - Jamník   :  
  Margecany - SNV B   :  

Táto stránka bola vytvorena programom Tabulky

 

Ďakujeme Vám za Vaše príspevky