TJ Sokol Chrasť nad Hornádom

1.trieda dorast jar

Rozpis stretnutí

1.trieda dorast 2010-11

rozlosovanie jarnej časti súťaže

14.kolo - sobota 6.11.2010 13:30
  Bystrany - SNV B   :  
  Margecany - Jamník   :  
  Markušovce - Harichovce   :  
  Mníšek - Nálepkovo   :  
  Teplička - CHRASŤ   :  
  Odorín - Hrabušice   :  
  Letanovce - Sp. Bystrany   :  
15.kolo - sobota 2.4.2011 13:30
  Letanovce - Bystrany   :  
  Sp. Bystrany - Odorín   :  
  Hrabušice - Teplička   :  
  CHRASŤ - Mníšek   :  
  Nálepkovo - Markušovce   :  
  Harichovce - Margecany   :  
  Jamník - SNV B   :  
16.kolo - sobota 9.4.2011 13:30
  Bystrany - Jamník   :  
  SNV B - Harichovce   :  
  Margecany - Nálepkovo   :  
  Markušovce - CHRASŤ   :  
  Mníšek - Hrabušice   :  
  Teplička - Sp. Bystrany   :  
  Odorín - Letanovce   :  
17.kolo - sobota 16.4.2011 13:30
  Odorín - Bystrany   :  
  Letanovce - Teplička   :  
  Sp. Bystrany - Mníšek   :  
  Hrabušice - Markušovce   :  
  CHRASŤ - Margecany   :  
  Nálepkovo - SNV B   :  
  Harichovce - Jamník   :  
18.kolo - sobota 23.4.2011 13:30
  Bystrany - Harichovce   :  
  Jamník - Nálepkovo   :  
  SNV B - CHRASŤ   :  
  Margecany - Hrabušice   :  
  Markušovce - Sp. Bystrany   :  
  Mníšek - Letanovce   :  
  Teplička - Odorín   :  
19.kolo - sobota 30.4.2011 13:30
  Teplička - Bystrany   :  
  Odorín - Mníšek   :  
  Letanovce - Markušovce   :  
  Sp. Bystrany - Margecany   :  
  Hrabušice - SNV B   :  
  CHRASŤ - Jamník   :  
  Nálepkovo - Harichovce   :  
20.kolo - sobota 7.5.2011 13:30
  Bystrany - Nálepkovo   :  
  Harichovce - CHRASŤ   :  
  Jamník - Hrabušice   :  
  SNV B - Sp. Bystrany   :  
  Margecany - Letanovce   :  
  Markušovce - Odorín   :  
  Mníšek - Teplička   :  
21.kolo - sobota 14.5.2011 13:30
  Mníšek - Bystrany   :  
  Teplička - Markušovce   :  
  Odorín - Margecany   :  
  Letanovce - SNV B   :  
  Sp. Bystrany - Jamník   :  
  Hrabušice - Harichovce   :  
  CHRASŤ - Nálepkovo   :  
22.kolo - sobota 21.5.2011 13:30
  Bystrany - CHRASŤ   :  
  Nálepkovo - Hrabušice   :  
  Harichovce - Sp. Bystrany   :  
  Jamník - Letanovce   :  
  SNV B - Odorín   :  
  Margecany - Teplička   :  
  Markušovce - Mníšek   :  
23.kolo - sobota 28.5.2011 13:30
  Markušovce - Bystrany   :  
  Mníšek - Margecany   :  
  Teplička - SNV B   :  
  Odorín - Jamník   :  
  Letanovce - Harichovce   :  
  Sp. Bystrany - Nálepkovo   :  
  Hrabušice - CHRASŤ   :  
24.kolo - sobota 4.6.2011 13:30
  Bystrany - Hrabušice   :  
  CHRASŤ - Sp. Bystrany   :  
  Nálepkovo - Letanovce   :  
  Harichovce - Odorín   :  
  Jamník - Teplička   :  
  SNV B - Mníšek   :  
  Margecany - Markušovce   :  
25.kolo - sobota 11.6.2011 13:30
  Margecany - Bystrany   :  
  Markušovce - SNV B   :  
  Mníšek - Jamník   :  
  Teplička - Harichovce   :  
  Odorín - Nálepkovo   :  
  Letanovce - CHRASŤ   :  
  Sp. Bystrany - Hrabušice   :  
26.kolo - sobota 18.6.2011 13:30
  Bystrany - Sp. Bystrany   :  
  Hrabušice - Letanovce   :  
  CHRASŤ - Odorín   :  
  Nálepkovo - Teplička   :  
  Harichovce - Mníšek   :  
  Jamník - Markušovce   :  
  SNV B - Margecany   :  

Táto stránka bola vytvorena programom Tabulky

 

Ďakujeme Vám za Vaše príspevky