TJ Sokol Chrasť nad Hornádom

6.liga jeseň

1.trieda VI.liga
Rozlosovanie jesennej časti 2014/15


1. kolo 10.8.14 16:30
Chrasť - Jaklovce 
o 10:30 1:2 /1:1/ G:Peter Petruško
SNV B - Kluknava 2:1 /2:0/
Bystrany - Markušovce 5:3 /4:1/
Harichovce - Mníšek 2:1 /1:0/
Jamník - Gelnica 1:2 /1:1/
Richnava - Olcnava 
o 10:30 2:1 /0:0/
Margecany - V. Folkmár B 3:0 /1:0/

2. kolo 17.8.14 16:00
Jaklovce - V. Folkmár B 1:2 /1:1/
Olcnava - Margecany 2:0 /0:0/
Gelnica - Richnava 0:1 /0:0/
Mníšek - Jamník 
o 10:30 4:0 /2:0/
Markušovce - Harichovce  o 10:30 6:0 /1:0/
Kluknava - Bystrany 0:0
Chrasť - SNV B 2:0 /1:0/ G:Peter Fabíny 2


Tabuľka po 2. kolách
1. Richnava 2 2 0 0 3:1 6 3
2. Bystrany 2 1 1 0 5:3 4 1
3. Markušovce 2 1 0 1 9:5 3 0
4. Mníšek 2 1 0 1 5:2 3 0
5. Chrasť 2 1 0 1 3:2 3 -3
5. Olcnava 2 1 0 1 3:2 3 0
5. Margecany 2 1 0 1 3:2 3 0
8. Jaklovce 2 1 0 1 3:3 3 0
9. Gelnica 2 1 0 1 2:2 3 0
10. SNV B 2 1 0 1 2:3 3 0
11. V. Folkmár B 2 1 0 1 2:4 3 3
12. Harichovce 2 1 0 1 2:7 3 0
13. Kluknava 2 0 1 1 1:2 1 -2
14. Jamník 2 0 0 2 1:6 0 -3


3. kolo 24.8.14 16:00
SNV B - Jaklovce 2:1 /2:0/
Bystrany - Chrasť 
o 10:30 4:1 /2:0/ G: L. Vojtila 11m,
Harichovce - Kluknava 4:1 /1:1/
Jamník - Markušovce 4:2 /2:2
Richnava - Mníšek 0:0 /0:0/
Margecany - Gelnica 
o 10:30 2:0 /1:0/
V. Folkmár B - Olcnava 4:4 /2:2/

4. kolo 31.8.14 16:00
Jaklovce - Olcnava 
o 10:30 0:2 /0:1/
Gelnica - V. Folkmár B 2:0 /1:0/
Mníšek - Margecany 1:3 /1:0/
Markušovce - Richnava 1:1 /1:1/
Kluknava - Jamník 
o 10:30 1:0 /0:0/
Chrasť - Harichovce 2:0 /1:0
SNV B - Bystrany 1:2 /1:1/

5. kolo 7.9.14 15:30
Bystrany - Jaklovce 3:1 /2:0/
Harichovce - SNV B 
o 10:30 2:0 /0:0/
Jamník - Chrasť 0:0 /0:0/
Richnava - Kluknava 1:1 /0:1/ 

Margecany - Markušovce 2:1
V. Folkmár B - Mníšek 
o 10:30 2:1 /1:0/
Olcnava - Gelnica 3:1 /2:0/

6. kolo 14.9.14 15:30
Jaklovce - Gelnica 0:1 /0:0/
Mníšek - Olcnava 1:4 /0:3/
Markušovce - V. Folkmár B 2:1 /0:1/ hralo sa 60.min.
Kluknava - Margecany 
o 10:30 0:2 /0:1/
Chrasť - Richnava 1:0 /0:0/ G.M.Dirda 
SNV B - Jamník 
o 10:30 4:2 /1:1/
Bystrany - Harichovce 2:3 /1:2/

7. kolo 21.9.14 15:00
Harichovce - Jaklovce 3:2 /0:1/
Jamník - Bystrany 7:4 /3:1/
Richnava - SNV B 1:2 /1:2/
Margecany - Chrasť 2:2 /1:0/ G:Peter Petruško,Peter Fabíny
V. Folkmár B - Kluknava 2:1 /1:1/
Olcnava - Markušovce o 10:30 1:0 /0:0/
Gelnica - Mníšek o 10:30 v Mníšku 1:1 /0:1/


Tabuľka po 7. kolách
1. Olcnava 7 5 1 1 17:8 16 7
2. Margecany 7 5 1 1 14:6 16 4
3. Harichovce 7 5 0 2 14:14 15 3
4. Bystrany 7 4 1 2 20:16 13 1
5. SNV B 7 4 0 3 11:11 12 0
6. Chrasť 7 3 2 2 9:8 11 -1
7. Jamník 7 3 1 3 15:16 10 -5
8. Gelnica 7 3 1 3 7:8 10 1
9. Richnava 7 2 3 2 6:6 9 -3
10. Mníšek 7 2 2 3 10:11 8 -4
11. Markušovce 7 2 1 4 16:13 7 -2
12. V. Folkmár B 7 2 1 4 9:16 7 1
13. Jaklovce 7 1 0 6 7:14 3 -6
14. Kluknava 7 0 2 5 4:12 2 -4


8. kolo 28.9.14 15:00
Jaklovce - Mníšek 3:4 /1:2/
Markušovce - Gelnica 0:0 /0:0/
Kluknava - Olcnava o 10:30 0:2 /0:1/
Chrasť - V. Folkmár B 1:1 /1:1/ Gól: Peter Filip
SNV B - Margecany 3:0 /3:0/
Bystrany - Richnava o 10:30 5:1 /1:1/
Harichovce - Jamník 3:1 /1:0/


Tabuľka po 8. kolách
1. Olcnava 8 6 1 1 19:8 19 10
2. Harichovce 8 6 0 2 17:15 18 3
3. Bystrany 8 5 1 2 25:17 16 1
4. Margecany 8 5 1 2 14:9 16 4
5. SNV B 8 5 0 3 14:11 15 0
6. Chrasť 8 3 3 2 10:9 12 -3
7. Mníšek 8 3 2 3 14:14 11 -1
8. Gelnica 8 3 2 3 7:8 11 2
9. Jamník 8 3 1 4 16:19 10 -5
10. Richnava 8 2 3 3 7:11 9 -3
11. Markušovce 8 2 2 4 16:13 8 -4
12. V. Folkmár B 8 2 2 4 10:17 8 2
13. Jaklovce 8 1 0 7 10:18 3 -9
14. Kluknava 8 0 2 6 4:14 2 -7


9. kolo 5.10.14 14:30
Jamník - Jaklovce 2:3 /1:1/
Richnava - Harichovce o 10:30 0:4 /0:2/
Margecany - Bystrany 2:0 /0:0/
V. Folkmár B - SNV B o 10:30 2:0 /0:0/
Olcnava - Chrasť 5:0 /3:0/
Gelnica - Kluknava 2:1 /2:1/
Mníšek - Markušovce 1:1 /0:0/


Tabuľka po. 9. kolách
1. Olcnava 9 7 1 1 24:8 22 10
2. Harichovce 9 7 0 2 21:15 21 6
3. Margecany 9 6 1 2 16:9 19 4
4. Bystrany 9 5 1 3 25:19 16 1
5. SNV B 9 5 0 4 14:14 15 0
6. Gelnica 9 4 2 3 9:9 14 2
7. Mníšek 9 3 3 3 15:15 12 -3
8. Chrasť 9 3 3 3 10:14 12 -3
9. V. Folkmár B 9 3 2 4 13:17 11 2
10. Jamník 9 3 1 5 18:22 10 -8
11. Markušovce 9 2 3 4 17:14 9 -3
12. Richnava 9 2 3 4 7:15 9 -6
13. Jaklovce 9 2 0 7 13:20 6 -6
14. Kluknava 9 0 2 7 5:16 2 -7


10. kolo 12.10.14 14:30
Jaklovce - Markušovce o 10:30 3:1 /2:1/
Kluknava - Mníšek 3:0 /1:0/
Chrasť - Gelnica o 10:30 1:0 /0:0/ G: 90min.Marek Dirda
SNV B - Olcnava 1:3 /1:1/
Bystrany - V. Folkmár B o 10:30 3:2 /2:1/
Harichovce - Margecany 3:2 /2:0/
Jamník - Richnava 4:1 /3:1/


Tabuľka po 10. kolách
1. Olcnava 10 8 1 1 27:9 25 13
2. Harichovce 10 8 0 2 24:17 24 6
3. Bystrany 10 6 1 3 28:21 19 1
4. Margecany 10 6 1 3 18:12 19 4
5. SNV B 10 5 0 5 15:17 15 -3
6. Chrasť 10 4 3 3 11:14 15 -3
7. Gelnica 10 4 2 4 9:10 14 2
8. Jamník 10 4 1 5 22:23 13 -8
9. Mníšek 10 3 3 4 15:18 12 -3
10. V. Folkmár B 10 3 2 5 15:20 11 2
11. Markušovce 10 2 3 5 18:17 9 -3
12. Jaklovce 10 3 0 7 16:21 9 -6
13. Richnava 10 2 3 5 8:19 9 -6
14. Kluknava 10 1 2 7 8:16 5 -7


11. kolo 19.10.14 14:00
Richnava - Jaklovce 1:4 /0:1/
Margecany - Jamník o 10:30 1:0 /1:0/
V. Folkmár B - Harichovce 0:1 /0:0/
Olcnava - Bystrany o 10:30 2:3 /0:2/
Gelnica - SNV B 3:1 /0:1/
Mníšek - Chrasť 0:0 /0:0/
Markušovce - Kluknava 4:2 /1:1/

12. kolo 26.10.14 14:00
Jaklovce - Kluknava 2:4 /1:3/
Chrasť - Markušovce 2:2 /0:0/
SNV B - Mníšek 2:0 /0:0/
Bystrany - Gelnica 3:2 /1:0/
Harichovce - Olcnava o 10:30 1:5 /0:4/
Jamník - V. Folkmár B o 10:30 1:3 /0:2/ vo Folkm.
Richnava - Margecany v Marg. 0:4 /0:1/

13. kolo 2.11.14 13:30
Margecany - Jaklovce 4:0 /1:0/
V. Folkmár B - Richnava 0:1 /0:1/ ?
Olcnava - Jamník 0:0 /0:0/
Gelnica - Harichovce o 10:30 2:0 /2:0/
Mníšek - Bystrany o 10:30 3:2 /2:1/
Markušovce - SNV B 4:3 /1:1/
Kluknava - Chrasť 2:1 /1:1/

14. kolo 9.11.14 13:30
Jaklovce - Chrasť 6:0 /3:0/
Kluknava - SNV B 2:0 /0:0/
Markušovce - Bystrany 3:7 /2:3/ 
Mníšek - Harichovce 1:1 /0:1/
Gelnica - Jamník 1:0 /1:0/
Olcnava - Richnava o 10:30 4:0 /2:0/
V. Folkmár B - Margecany o 10:30 1:3 /0:3/
 

 

 

Ďakujeme Vám za Vaše príspevky