TJ Sokol Chrasť nad Hornádom

1.trieda dorast jeseň

 Dorast 2014/15
Rozpis jesennej časti:


1. kolo 3.8.14 16:30
Hrabušice - Volno 
Letanovce - Helcmanovce 
Olcnava - Teplička 
Nálepkovo - Iliašovce 
Mária Huta - Gelnica 
Chrasť - Markušovce 
SŠM Bystrany - Odorín 
Sp. Hrušov - Jamník 
Slovinky - V. Folkmár B 

2. kolo 6.8.14 16:30
Volno - V. Folkmár B 
Jamník - Slovinky 
Odorín - Sp. Hrušov 
Markušovce - SŠM Bystrany 
Gelnica - Chrasť 
Iliašovce - Mária Huta 
Teplička - Nálepkovo 
Helcmanovce - Olcnava 
Hrabušice - Letanovce 

3. kolo 9.8.14 16:30
Letanovce - Volno 
Olcnava - Hrabušice 
Nálepkovo - Helcmanovce 
Mária Huta - Teplička 
Chrasť - Iliašovce 
SŠM Bystrany - Gelnica 
Sp. Hrušov - Markušovce 
Slovinky - Odorín 
V. Folkmár B - Jamník 

4. kolo 13.8.14 16:30
Volno - Jamník 
Odorín - V. Folkmár B 
Markušovce - Slovinky 
Gelnica - Sp. Hrušov 
Iliašovce - SŠM Bystrany 
Teplička - Chrasť 
Helcmanovce - Mária Huta 
Hrabušice - Nálepkovo 
Letanovce - Olcnava 

5. kolo 16.8.14 16:00
Olcnava - Volno 
Nálepkovo - Letanovce 
Mária Huta - Hrabušice 
Chrasť - Helcmanovce 
SŠM Bystrany - Teplička 
Sp. Hrušov - Iliašovce 
Slovinky - Gelnica 
V. Folkmár B - Markušovce 
Jamník - Odorín 

6. kolo 20.8.14 16:00
Volno - Odorín 
Markušovce - Jamník 
Gelnica - V. Folkmár B 
Iliašovce - Slovinky 
Teplička - Sp. Hrušov 
Helcmanovce - SŠM Bystrany 
Hrabušice - Chrasť 
Letanovce - Mária Huta 
Olcnava - Nálepkovo 

7. kolo 23.8.14 16:00
Nálepkovo - Volno 
Mária Huta - Olcnava 
Chrasť - Letanovce 
SŠM Bystrany - Hrabušice 
Sp. Hrušov - Helcmanovce 
Slovinky - Teplička 
V. Folkmár B - Iliašovce 
Jamník - Gelnica 
Odorín - Markušovce 

8. kolo 28.8.14 16:00
Volno - Markušovce 
Gelnica - Odorín 
Iliašovce - Jamník 
Teplička - V. Folkmár B 
Helcmanovce - Slovinky 
Hrabušice - Sp. Hrušov 
Letanovce - SŠM Bystrany 
Olcnava - Chrasť 
Nálepkovo - Mária Huta 

9. kolo 30.8.14 16:00
Mária Huta - Volno 
Chrasť - Nálepkovo 
SŠM Bystrany - Olcnava 
Sp. Hrušov - Letanovce 
Slovinky - Hrabušice 
V. Folkmár B - Helcmanovce 
Jamník - Teplička 
Odorín - Iliašovce 
Markušovce - Gelnica 

10. kolo 6.9.14 15:30
Volno - Gelnica 
Iliašovce - Markušovce 
Teplička - Odorín 
Helcmanovce - Jamník 
Hrabušice - V. Folkmár B 
Letanovce - Slovinky 
Olcnava - Sp. Hrušov 
Nálepkovo - SŠM Bystrany 
Mária Huta - Chrasť 

11. kolo 13.9.14 15:30
Chrasť - Volno 
SŠM Bystrany - Mária Huta 
Sp. Hrušov - Nálepkovo 
Slovinky - Olcnava 
V. Folkmár B - Letanovce 
Jamník - Hrabušice 
Odorín - Helcmanovce 
Markušovce - Teplička 
Gelnica - Iliašovce 

12. kolo 20.9.14 15:00
Volno - Iliašovce 
Teplička - Gelnica 
Helcmanovce - Markušovce 
Hrabušice - Odorín 
Letanovce - Jamník 
Olcnava - V. Folkmár B 
Nálepkovo - Slovinky 
Mária Huta - Sp. Hrušov 
Chrasť - SŠM Bystrany 

13. kolo 27.9.14 15:00
SŠM Bystrany - Volno 
Sp. Hrušov - Chrasť 
Slovinky - Mária Huta
V. Folkmár B - Nálepkovo 
Jamník - Olcnava 
Odorín - Letanovce 
Markušovce - Hrabušice 
Gelnica - Helcmanovce 
Iliašovce - Teplička 

14. kolo 4.10.14 14:30
Volno - Teplička 
Helcmanovce - Iliašovce 
Hrabušice - Gelnica 
Letanovce - Markušovce 
Olcnava - Odorín 
Nálepkovo - Jamník 
Mária Huta - V. Folkmár B 
Chrasť - Slovinky 
SŠM Bystrany - Sp. Hrušov 

15. kolo 11.10.14 14:30
Sp. Hrušov - Volno 
Slovinky - SŠM Bystrany 
V. Folkmár B - Chrasť 
Jamník - Mária Huta 
Odorín - Nálepkovo 
Markušovce - Olcnava 
Gelnica - Letanovce 
Iliašovce - Hrabušice 
Teplička - Helcmanovce 

16. kolo 18.10.14 14:00
Volno - Helcmanovce 
Hrabušice - Teplička 
Letanovce - Iliašovce 
Olcnava - Gelnica 
Nálepkovo - Markušovce 
Mária Huta - Odorín 
Chrasť - Jamník 
SŠM Bystrany - V. Folkmár B 
Sp. Hrušov - Slovinky 

17. kolo 25.10.14 14:00
Slovinky - Volno 
V. Folkmár B - Sp. Hrušov 
Jamník - SŠM Bystrany 
Odorín - Chrasť 
Markušovce - Mária Huta 
Gelnica - Nálepkovo 
Iliašovce - Olcnava 
Teplička - Letanovce 
Helcmanovce - Hrabušice 

18. kolo 1.11.14 13:30
Volno - Hrabušice 
Helcmanovce - Letanovce 
Teplička - Olcnava 
Iliašovce - Nálepkovo 
Gelnica - Mária Huta 
Markušovce - Chrasť 
Odorín - SŠM Bystrany 
Jamník - Sp. Hrušov 
V. Folkmár B - Slovinky 

19. kolo 8.11.14 13:30
V. Folkmár B - Volno 
Slovinky - Jamník 
Sp. Hrušov - Odorín 
SŠM Bystrany - Markušovce 
Chrasť - Gelnica 
Mária Huta - Iliašovce 
Nálepkovo - Teplička 
Olcnava - Helcmanovce 
Letanovce - Hrabušice 


Rozpis stretnutí 1.trieda dorast 2013-14
Rozlosovanie jesennej časti súťaže
:


1. kolo 10.8.13 16:30
Slovinky - Margecany : 
Teplička - Nálepkovo :
Helcmanovce - Hrabušice : 
Jamník - V. Folkmár :
Chrasť - Markušovce :

2. kolo 17.8.13 16:00
Margecany - Markušovce :
V. Folkmár - Chrasť :
Hrabušice - Jamník :
Nálepkovo - Helcmanovce : 
Slovinky - Teplička : 

3. kolo 24.8.13 16:00
Teplička - Margecany :
Helcmanovce - Slovinky 
Jamník - Nálepkovo :
Chrasť - Hrabušice :
Markušovce - V. Folkmár :

4. kolo 31.8.13 15:30
Margecany - V. Folkmár :
Hrabušice - Markušovce :
Nálepkovo - Chrasť :
Slovinky - Jamník : 
Teplička - Helcmanovce : 

5. kolo 7.9.13 15:30
Helcmanovce - Margecany : 
Jamník - Teplička :
Chrasť - Slovinky : 
Markušovce - Nálepkovo :
V. Folkmár - Hrabušice :

6. kolo 14.9.13 15:30
Margecany - Hrabušice :
Nálepkovo - V. Folkmár :
Slovinky - Markušovce : 
Teplička - Chrasť :
Helcmanovce - Jamník : 

7. kolo 21.9.13 15:00
Jamník - Margecany :

Chrasť - Helcmanovce : 
Markušovce - Teplička :
V. Folkmár - Slovinky : 
Hrabušice - Nálepkovo :

8. kolo 28.9.13 15:00
Margecany - Nálepkovo :
Slovinky - Hrabušice : 
Teplička - V. Folkmár :
Helcmanovce - Markušovce : 
Jamník - Chrasť :

9. kolo 5.10.13 14:30
Chrasť - Margecany :
Markušovce - Jamník :
V. Folkmár - Helcmanovce : 
Hrabušice - Teplička :
Nálepkovo - Slovinky :

 

Ďakujeme Vám za Vaše príspevky