11. Markušovce 15 6 0 9 15:42 18 -3
12. Odorín 15 5 1 9 24:32 16 -5
13. Jamník 15 4 2 9 22:35 14 -10
14. Slovinky 15 1 5 9 12:37 8 -16

Chrasť - SNV B 1:1 /1:0/ Zápas začali domáci dobre, keď už v 2.minúte sa ujali vedenia. Na pravej strane zakombinovali a po centri skóroval Miki Dirda.Po góle mali domáci ďalšie šance, ale postupne ich nevyužil Ján Franko. Za zmienku v prvom polčase ešte stoja dva priame kopy v podaní Vojtilu, ktoré brankár hostí vyrazil pred seba a obrana to upratala.Aj hostia mali šancu, ale nevyužili ju.V druhom polčase prebrali iniciatívu hostia, mali viac loptu na svojich kopačkách, ale šance mali iba po šestnástku domácich, kde ich aktivita končila na obrane, alebo brankárovi.
Za zmienku stojí veľká šanca Dunku, keď loptu domáci brankár vyrazil s nohou.Lenže prišla 84.min a útočník hostí Uhrin sa predral do šestnástky domácich a bol faulovaný,teda aspoň podľa hlavného rozhodcu.Nariadil pokutový kop a samotný faulovaný hráč ho aj premenil.Takýmto nerozhodným výsledkom 1:1 sa aj zápas skončil. Škoda stratených 2 bodov,mohli skončiť domáci po jeseni a 15. kolách na peknom 3.mieste.Snáď jarných 11 kôl zvládnu ešte lepšie a skončia po sezóne na medailovom mieste.

Zostava Chrasť: Marián Jančár- Peter Petruško,Tomáš Augustín/75.min Viktor Petruško/,Ján Franko,Mikuláš Dirda,Peter Fabini,Ján Kováč,Patrik Augustín K,Lukáš Vojtilla,Ján Turčanik,Marek Dirda